Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2011 lapkričio 8d. 11:37

Studentų ekspertai atsako į klausimus

Klaustukas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Klaustukas
Suki galvą, kur stoti? Įdomu išgirsti dabartinių studentų nuomonę apie konkrečias studijas? Neaiški bendrojo priėmimo į aukštąsias mokyklas tvarka?

Viso to ir dar daugiau drąsiai klausk 15min.lt „Studentų zonos“ ekspertų. Patikimai ir kruopščiai atsakymus į rūpimus klausimus pateiks Lietuvos studentų atstovybių sąjungos (LSAS) atstovai. Dėl specifinių klausimų, susijusių su tam tikromis studijų programomis ar konkrečia aukštąja mokykla, konsultuojamasi su aukštosiomis mokyklomis.

Rašyk el.paštu studentai@15min.lt temos laukelyje nurodęs „Klausk eksperto“ ir lauk atsakymo į rūpimą klausimą čia.

Rūta: Įstojau į valstybės finansuojamą vietą, tačiau pasimokiusi 2 mėnesius noriu mesti, nes nerealizavau savęs. Ar galėsiu dar kada nors pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą?

Atsakymas: Nutraukus studijas pirmo semestro metu, ne vėliau kaip iki pirmos sesijos pradžios, nereikės grąžinti studijų kainos, kurią sumoka aukštajai mokyklai valstybė, taip pat nebus prarandama galimybė dar kartą pretenduoti į valstybės finansuojamą studijų vietą bei ją gauti. Tokia galimybė yra prarandama tuo atveju, kai yra prastudijuojama daugiau nei pusė studijų laikotarpio arba surenkama daugiau nei pusė visų studijų programoje numatytų kreditų. Tačiau tam, kad vėliau nekiltų papildomų problemų, primenam, jog, nutraukiant studijas, būtina apie tai raštu informuoti aukštąją mokyklą ir nutraukti studijų sutartį.

DAUGIAU EKSPERTŲ ATSAKYMŲ RASITE ČIA.
 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min