Dabar populiaru
Publikuota: 2013 balandžio 4d. 12:13

Studentų lyderiai šeštadienį renka naują Lietuvos studentų sąjungos prezidentą

Miglė Liorančaitė ir Paulius Baltokas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Miglė Liorančaitė ir Paulius Baltokas

Šį šeštadienį, balandžio 6 d., Lietuvos studentų atstovai rinksis, kas ateinančius dvejus metus neš vienintelės nacionalinės studentų organizacijos Lietuvos studentų sąjungos vėliavą. Tapti naujuoju Studentų sąjungos prezidentu pareiškė norą du kandidatai: iki šiol viceprezidentės strateginiam valdymui pareigas Sąjungoje ėjusi Miglė Liorančaitė ir buvęs Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Studentų atstovybės prezidentas Paulius Baltokas.

„Artėjantys Studentų sąjungos prezidento rinkimai yra ypač daug lemiantys organizacijos ateičiai: nuo praėjusiųjų metų esame vienintelė nacionaliniu mastu studentams atstovaujanti organizacija, tad naujojo Sąjungos vadovo prioritetus ir veiklos rezultatus pajus visa šalies studentija, o kartu ir akademinė bendruomenė bei su aukštuoju mokslu susijusios institucijos, interesų grupės“, – sakė antrąją kadenciją baigiantis Sąjungos prezidentas Dainius Dikšaitis.

Studentiškas naujienas sekite socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Čia verda studentiškas gyvenimas!

Abu kandidatai pristatydami savo veiklos gaires akcentavo būtinybę į organizacijos veiklą įtraukti visų šalies aukštųjų mokyklų studentų savivaldas ir studentų atstovavimą grįsti studentų išreikštais poreikiais. Trečiadienį vykusiuose debatuose taip pat kalbėta apie būtinybę stiprinti studentų balsą aukštosiose mokyklose ir valdžios institucijose, gerinti akademines ir socialines sąlygas bei socialinėmis kampanijomis skatinti studentų aktyvumą.

Tiek Miglė Liorančaitė, tiek Paulius Baltokas studentiškame judėjime dalyvauja jau keletą metų. Paulius Baltokas, prieš tapdamas VDU Studentų atstovybės prezidentu, veikė ne tik savo aukštojoje mokykloje, bet ir Studentų sąjungos Kontrolės komitete. Miglė Liorančaitė buvo Vilniaus universiteto Studentų atstovybės narė, vėliau – Lietuvos studentų sąjungos akademinio proceso ir socialinių reikalų koordinatorė. Sąjungos viceprezidente ji tapo prieš metus.

Lietuvos studentų sąjungos prezidentą rinks aukščiausias organizacijos valdymo organas – Konferencija, kuri šaukiama ne rečiau, nei kartą per metus. Taip pat Konferencija tvirtins Sąjungos veiklos ataskaitą, numatoma svarstyti ir organizacijos įstatų pakeitimus bei naujų narių priėmimą.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Naujienos

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

Euromaster

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min