Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Suskubkite registruotis į LT Big Brother mentorystės projektą

Rašymas
Fotolia nuotr. / Rašymas
Šaltinis: 15min
0
A A

Paskutinių kursų student dėmesiui: suskubkite registruotis į LT Big Brother mentorystės projektą. Sulaukus susidomėjusių studentų prašymų, registracijos laikotarpis į LT Big Brother projektą pratęsiamas iki balandžio 21 d.

Šeštąjį sezoną pradedantis ir sekmės istorijomis stebinantis mentorystės projektas LT Big Brother – unikali galimybė studentams lietuviams iš viso pasaulio pasisemti žinių iš mentoriais tapusių patyrusių lietuvių profesionalų jau pasiekusių karjeros aukštumų savo srityse ir dirbančių įvairiose pasaulio šalyse.

LT Big Brother – unikali galimybė studentams lietuviams iš viso pasaulio pasisemti žinių iš mentoriais tapusių patyrusių lietuvių profesionalų

Šiemet dalyvaujantys beveik 200 mentorių savo patirtį sukaupė tokiose pasaulyje žinomose kompanijose ir organizacijose kaip Pasaulio bankas, Morgan Stanley, J. P. Morgan, Ernst & Young, McKinsey & Co, Deloitte, Samsung, YPlan, BlackBerry, Barclays, Citigroup, ir daugelyje kitų. Projekte dalyvaujantys mentoriai ir studentai įsikūrę visame pasaulyje – nuo Silicio slėnio iki Japonijos ir Australijos.

Lietuvoje ir užsienyje paskutiniuose kursuose studijuojantis jaunimas kviečiamas registruotis ČIA

Daugiau informacijos apie LT Big Brother projektą ir jo sėkmes istorijas rasite tinklapyje www.ltbigbrother.com

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min