Dabar populiaru
Publikuota: 2017 sausio 31d. 11:44

Talentingiausiems KTU studentams – didžiausios stipendijos Lietuvoje

Piniginė
Vida Press nuotr. / Piniginė

Geriausiai besimokantys Kauno technologijos universiteto (KTU) studentai nuo vasario 1 dienos turės galimybę gauti didžiausias skatinamąsias stipendijas Lietuvoje.

KTU patvirtino naują stipendijų studentams skyrimo tvarką. Studentai galės pretenduoti į Universiteto talento stipendiją, siekiančią 250 eurų, bei „Gifted.comm“ talentų akademijos stipendiją, kuri siekia 300 eurų.

Einamąjį semestrą studentai galės gauti tik vieną iš skatinamųjų stipendijų bei papildomai neribotą skaičių vienkartinių ar kitų stipendijų. Numatyta, kad skatinamąsias stipendijas viso gaus apie 400 KTU studentų.

Iki šiol Lietuvos universitetuose stipendijos skiriamos tik už gerus akademinius rezultatus, nėra atsižvelgiama į papildomą studentų veiklą. Naujoji KTU stipendijų skyrimo tvarka orientuota ir į talentų ugdymą, skatinant gabiausius studentus, pasižyminčius aukštais akademiniais pasiekimais ir vykdančius popaskaitinę veiklą.

Gerai besimokantys studentai einamąjį semestrą galės pretenduoti į vieną iš skatinamųjų stipendijų: „Gifted.comm“ stipendiją, kuri skiriama Talentų akademijos nariams už išskirtinius pasiekimus; pirmakursio talento stipendiją, kuri skiriama pirmos studijų pakopos studentams, įstojusiems į „Gifted.comm“ talentų akademiją, bei Universiteto talento stipendiją.

Universiteto talento stipendiją, kuri skiriama už išskirtinius studijų, mokslo, meno rezultatus, aktyvią popaskaitinę veiklą verslo, inovacijų, visuomeninės veiklos srityse, gaus studentai, turintys ne mažesnį nei 8 balai vidurkį.

Dalyvaudamas popaskaitinėje veikloje, savanoriaudamas, studentas tobulės mokslinėje ir profesinėje srityje bei nuolatos gaus finansinę paramą. Puikiai besimokantys studentai galės pretenduoti į stipendiją net ir neturėdami papildomų popaskaitinių veiklų, pastarosios tiesiog pridės daugiau balų konkurse. Laimėtojai bus atrenkami remiantis jų konkursiniu balu, stipendijos bus skirstomos procentaliai pagal studentų skaičių studijų krypčių grupėse (SKG) ir pakopose.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min