Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tarptautinės varžytuvės dėl viešojo kalbėjimo pasaulio čempiono titulo žengia į Lietuvą

Šaltinis: 15min
0
A A

Vasario 26 d. viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubas „First Toastmasters of Lithuania“ pirmą kartą prisijungia prie daugiau kaip 12.500 viso pasaulio „Toastmasters“ klubų, pradedančių 2011 m. „Toastmasters“ Tarptautinį Viešojo kalbėjimo konkursą.

Tai – pačios didžiausios pasaulyje viešojo kalbėjimo varžybos, pritraukiančios daugiau kaip 30.000 kalbėtojų iš 113-os šalių, siekiančių Pasaulio Čempiono titulo Viešojo kalbėjimo srityje. Konkursas yra nemokamas ir atviras plačiąjai visuomenei.

„Kalbėjimo konkursai yra unikali ir įdomi „Toastmasters“ programos dalis.“ – sako Pat Johnson, 2010-2011 m.m. „Toastmasters International“ Prezidentas. „Šios varžybos skatina narius palikti klubo ribas ir subtiliau gerinti įgūdžius. Klubuose narius vertina kolegos, o konkurse – teisėjai.“

Varžybose gali dalyvauti aktyvūs „Toastmasters International“ nariai, kurie varžybų dieną yra paruošę ir pasakę mažiausiai šešias kalbas pagal „Toastmasters“ „Competent Communication“ (iš angl. k. „Kompetetingos komunikacijos“) vadovėlį. Klubinio lygmens varžybos Vilniuje vyks pagal griežtas tarptautines „Toastmasters International“ taisykles ir rekomendacijas. Kalbėtojai varžysis dviejų tipų rungtyse: nepasiruošto kalbėjimo (ekspromtu) ir vertinamojo kalbėjimo.

„Mūsų klubo durys visada atviros svečiams“, – sako pirmojo Lietuvoje viešojo kalbėjimo ir lyderystės klubo „First Toastmasters of Lithuania“ prezidentas Vladas Sapranavičius: “Kviečiame visus, norinčius pasižiūrėti, kaip atrodo tikros „Toastmasters” varžybos, pasiklausyti kalbų bei jų vertinimų, o pačius smalsiausius ir drąsiausius pakviesime pasakyti po neparengtą kalbą artimiausiame klubo susitikime.”

„First Toastmasters of Lithuania“ klubo varžybų turas vyks vasario 26 d., šeštadienį, 10.00–16.00 val., Vilniuje, antruosiuose ISM rūmuose, Arklių g. 18, 113-oje auditorijoje. Norinčius stebėti varžybas, prašom apsilankyti klubo svetainėje adresu www.toastmasters.lt arba prisijungti prie „Facebook“ puslapio http://www.facebook.com/toastmasteriai.

Apie „Toastmasters“

„Toastmasters International“ yra pelno nesiekianti mokymo organizacija, kuri moko viešojo kalbėjimo ir lyderystės įgūdžių per pasaulinį klubų tinklą. Šiuo metu organizacijoje yra daugiau kaip 260.000 narių, susivienijusių į daugiau kaip 12.500 klubų, 113-oje šalių. Nuo pat įsikūrimo 1924 m. spalį, organizacija padėjo daugiau kaip 4-iems milijonams žmonių pradėti sakyti viešąsias kalbas susitvardžius ir pasitikint savimi. Daugiau informacijos apie vietinius „Toastmasters“ klubus rasite toastmasters.org.

Apie „First Toastmasters of Lithuania“

„First Toastmasters of Lithuania“ yra pirmasis Lietuvoje ir Baltijos šalyse „Toastmasters International“ tinklo klubas, kuriame ambicingi ir reiklūs sau žmonės tobulina viešojo kalbėjimo ir lyderystės įgūdžius. Per socialinį “Facebook” tinklą klubo veikla jau domisi beveik 1500 žmonių.
toastmasters.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min