Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2017 sausio 3d. 13:02

TEDxVilniusED pranešėjai: Harry Mccannas

Harry Mccannas
Organizatorių nuotr. / Harry Mccannas
„Kai protas žaidžia“ – tokiu šūkiu dalyvius pasitiks „TEDxVilniusED“ konferencija sausio 28 dieną. Mokiniams, mokytojams, tėvams ir edukacijos entuziastams skirtame renginyje apie kitokį požiūrį į švietimą prabils pranešėjai iš viso pasaulio. Kas savaitę pristatome kiekvieno jų trumpą dosjė ir interviu. Šį kartą – studentas Harry Mccannas iš Airijos.

Vardas, pavardė: Harry Mccannas

Amžius: 18 metų.

Gyvenamoji vieta: Airija, Kildero grafystė, Kleinas.

Išsilavinimas: studentas.

Dabartinė veikla: Airijos skaitmeninio jaunimo tarybos direktorius (Digital Youth Council of Ireland), internetinio portalo „Trendster“ vyriausiasis redaktorius.

– Kas jus labiausiai žavi jūsų veikloje?

– Tai, kad man nereikia kliautis pajamomis ar sėkme, nes aš esu studentas ir gyvenu tėvų namuose, todėl turiu galimybę išbandyti naujus dalykus ir rizikuoti, ko kiti negali sau leisti.

– Kokį savo pasiekimą laikote svarbiausiu?

– Buvau pagrindinis veikėjas keturių dalių seriale „Making Ireland Click“, kurį rodė nacionalinis Airijos televizijos kanalas RTE1. Šou pažvelgė į tai, kokį efektą Airijoje sukūrė skaitmenizacija.

– Kaip jūs save motyvuojate?

– Siekiu įsitraukti į sunkų darbą, rūpinimąsi man svarbiai dalykais ir apsupti save talentingais žmonėmis – jie mane ir įkvepia.

– Ką manote apie TED konferencijas?

– Pasaulyje, kuris pilnas neapykantos ir pykčio, labai svarbu, kad mes duodame žmonėms galimybę pasidalinti savo nuomonėmis ir požiūriu racionaliai ir apgalvotai. Todėl manau, kad TED yra nuostabus renginys ir svarbesnis, nei bet kada anksčiau.

– Ką žinote apie Lietuvą?

– Lietuvių kalba yra viena iš seniausių kalbų indoeuropiečių šeimoje.

– Apie ką kalbėsite „TEDxVilniusED 2017“ konferencijoje?

– Kalbėsiu apie tai, ką aš jaučiu švietimo sistemai ir kaip tikiu, kad jau metas mokyklas supažindinti su STEM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos ir matematikos ugdymo kryptimi).

– Kaip įsivaizduojate švietimo ateitį?

– Įsivaizduoju, kad švietimo sistema bus skirta visiems ir tarnaus kiekvienam, nepriklausomai kur jis gyvena ar kaip jis mokosi. Aš tikiu, kad švietimas yra visiems, ne tik kai kuriems.

Norintys dalyvauti TEDxVilniusED renginyje, turi užpildyti anketą, kurią rasite ČIA. Registracija vyksta iki sausio 15 dienos.

Bilieto kaina į „TEDxVilniusED“ renginį suaugusiam yra 40 Eur, o bendras vieno iš tėvų ir vaiko bilietas – 60 Eur.

Pagal visame pasaulyje vykstančių „TED“ konferencijų reikalavimus, renginiai yra nesiekiantys pelno – visi pinigai už bilietus skiriami renginio organizavimui, komanda dirba savanoriškais pagrindais, taip pat ir pranešėjai dalyvauja neatlygintinai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys
Temos: 1 TEDx

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:18:53
14:40
02:11

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min