Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 28d. 09:42

Transporto lengvatas studentams garantuojančios pažymos galios ir spalį

Nors spalis tuoj įpusės, studento pažymėjimai pratęsti dar ne visiems.
„15 minučių“/Eriko Ovčarenko nuotr. / Studentai, dar nepasigaminę studento pažymėjimo (LSP), ir spalio mėnesį galės naudotis transporto lengvatomis.

Studentai, dar nepasigaminę studento pažymėjimo (LSP), ir spalio mėnesį galės naudotis transporto lengvatomis, teikiamomis naudojantis viešuoju ir tarpmiestiniu transportu.

Šių metų rugpjūčio mėnesį Lietuvos studentų sąjungai tapus vienintele sąjunga, kuri gali išduoti LSP, aukštosios mokyklos turėjo suteikti duomenis apie savo studentus. Dėl užsitęsusio duomenų kėlimo, nebuvo galima patikrinti kai kurių aukštųjų mokyklų studentų statuso ir pradėti LSP gamybos užsakymo. Šiuo metu duomenų dar nėra sukėlusios 7 aukštosios mokyklos.

Dėl šios priežasties Studentų sąjunga kreipėsi į Švietimo ir mokslo ministeriją prašydama, jog vežėjai suteiktų teisę pasinaudoti transporto lengvatomis studentams, pateikusiems pažymas, dar vieną mėnesį. Susisiekimo ministerija patvirtino, kad pažymos galios ir spalio mėnesį. Pažymas studentai gali gauti savo aukštojoje mokykloje.

Lietuvos studentų sąjunga apie LSP gamybą nuolat informuoja Švietimo ir mokslo ministeriją ir imasi priemonių, kad LSP būtų išduotas kuo skubiau visiems jį užsisakiusiems studentams.

Per rugsėjo mėnesį buvo išplatinta 18 450 ir pratęsti 1670 LSP. Kad LSP studentai galėtų atsiimti greičiau ir patogiau, jį šiemet platina daugiau partnerių. Studentai gali pasirinkti, kur atsiimti pažymėjimą: „Omnitel“, „DNB“, „Bitėje“ ar „Swedbank“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:50
01:29
26:48

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min