Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 12 14, 14:40

TTVAM pradeda studentų registraciją nuotolinėms studijoms

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla (toliau – TTVAM) pradeda studentų registraciją profesinio bakalauro studijoms ir kvalifikacijos tobulinimo kursams nuotoliniu būdu. Naujas nuotolinių studijų semestras prasideda kitų metų vasario 1 d.
Temos: 1 Studijos

„Atvirosios nuotolinės studijos ypač patrauklios tiems, kas dėl šeimos, finansinių ar kitų priežasčių negali atvykti studijuoti į Vilnių. Studijos organizuojamos specialiai nuotolinėms studijoms sukurtoje virtualioje mokymosi aplinkoje internetu, todėl klausytojai studijuoja jiems patogiu laiku ir tempu. Įgytos žinios tokios pat kaip studijuojant įprastai“, – pasakoja TTVAM Nuotolinių studijų centro vadovė dr. Nijolė Saugėnienė.

Nuotoliniu būdu TTVAM siūlo studijuoti: rinkodaros vadybą, tarptautinio verslo teisę, turizmo ir viešbučių administravimą, buhalterinę apskaitą, finansus, reklamos vadybą, teisę, transporto vadybą, verslo vadybą.

Kiekvieną semestrą galima pasirinkti vieną ar kelis atskirus studijų dalykus ir tapti nuotolinių studijų klausytoju. Tokiu būdu kaupiami studijų kreditai ir baigiama visa studijų programa. Taip pat bet kada galima tapti nuolatiniu TTVAM studentu ir tęsti studijas tradiciškai. Baigus TTVAM nuotoliniu ar įprastu būdu suteikiamas profesinio bakalauro laipsnis ir diplomas.

Norintiems tobulėti profesinėje srityje TTVAM siūlo įvairius nuotolinius kvalifikacijos tobulinimo kursus: turizmo ir viešbučių sektoriaus, transporto vadybos, teisės, ekonomikos, mokesčių ir finansų srityse. Taip pat TTVAM nuotoliniu būdu galima mokytis užsienio kalbų. Sėkmingai baigusiems kursą klausytojams yra išduodami aukštosios mokyklos nustatytos formos kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Daugiau informacijos apie TTVAM organizuojamą nuotolinį mokymą ir registraciją į studijas rasite interneto svetainėje www.ttvam.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min