Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užsieniečiai Klaipėdos universitete keturias savaites mokysis lietuvių kalbos

Klaipėdos universitete būrys užsieniečių mokosi lietuvių kalbos.
KU nuotr. / Klaipėdos universitete būrys užsieniečių mokosi lietuvių kalbos.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos universitete prasideda Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros mokykla kitakalbiams. Kursai vyks keturias savaites: nuo liepos 26 iki rugpjūčio 23 d.

Vasaros mokyklai – jau dvyliktieji metai; ji kasmet sulaukia vis daugiau dalyvių. Užsieniečiai, atvykę mokytis lietuvių kalbos, puikiai įvertina Klaipėdos universitete siūlomą intensyvią kalbos mokymo bei pažintinę-kultūrinę programą.

Rytoj atvyks gausiausias per visą šių kursų istoriją norinčiųjų mokytis būrys – 75 kursantai (pernai buvo 52) iš 27 šalių: dauguma iš Europos, kiti iš JAV, Indijos, Japonijos, Australijos, Kanados, Turkijos, Uzbekistano, Rusijos. Gana didelį kursantų būrį sudaro užsienio universitetų studentai; jie mokysis kartu su visais kitais kursų dalyviais, – tai įvairaus amžiaus ir profesijų užsieniečiai, turintys savų motyvų išmokti lietuvių kalbos. Tie, kurie atvyks jau pramokę lietuviškai, kursuose praplės turimas žinias, tobulins įgūdžius. Beje, kursai skirti ir vietiniams kitakalbiams.

Lietuvių kalbos ir kultūros vasaros mokykla kitakalbiams – tai intensyvus lietuvių kalbos mokymas kiekvieną dieną (20 dienų, iš viso 90 akademinių valandų darbo klasėje), kultūrinė ir pramoginė veikla, glaudžiai siejama su kalbine praktika.

Vasaros mokyklos dalyviai mokysis 6 skirtingo lygio grupėse. Pamokos vyks ne tik auditorijose: kalbos bus mokomasi ir kultūrinės programos metu, – vaikštant mieste, viešint lietuvių šeimose, vakaronėse ir išvykose po Lietuvą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min