Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 11 16, 09:46

Varėnos „Žilvičio“ vaikų lopšelis-darželis: kas džiugina mokytoją?

Stebint vaikų apsuptą Varėnos „Žilvičio“ vaikų lopšelio-darželio meninio ugdymo mokytoją Nerijų Bakulą abejonių nekyla – tai savo profesiją mylintis ir puikiai ją išmanantis žmogus. Anot jo, pasisemti naujų idėjų darbui su darželinukais padeda meninė veikla, koncertai ir kelionės.

Mokytojas taip pat atskleidė, kad smagiausia dirbant su vaikais yra jų atvirumas. „Atvirumas, žaismingumas, o kartais, – pridūrė jis, – ir liūdnumas.“ Mes, suaugusieji esame įpratę slėpti savo jausmus ir pamirštame, koks svarbus yra paprastas ir nuoširdus bendravimas.

Draugiškas, kūrybingas ir iniciatyvus mokytojas – džiaugsmas ne tik vaikams, bet ir lopšelio-darželio bendruomenei. „Jis sugeba uždegti, – kalbėjo įstaigos vadovė Rimutė Latvienė, – rasti iš visų situacijų išeitį lengvai ir įdomiai.“

Gražių žodžių negailėjo ir vaikai, kuriuos labiausiai žavi N.Bakulos muzika ir gerumas. Kaip pastebėjo priešmokyklinio ugdymo pedagogė Renė Karsokienė, prie lopšelio-darželio kolektyvo prisijungęs mokytojas įnešė naujų idėjų, padėjusių pakeisti ne tik vaikų, bet ir tėvų požiūrį į meninį ugdymą.

Kitas istorijas rasite rubrikoje – Ačiū už pamokas.

Naujų ugdymo metodų taikymą, tinkamo emocinio klimato kūrimą, mokyklos bendruomenės telkimą skatina ES fondų finansuojamos priemonės - „Kokybės krepšelis“, „Ikimokyklinio ir bendrojo ugdymo mokyklų veiklos tobulinimas“, „Mokyklų pažangos skatinimas“ ir kt.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min