Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentai galės studijuoti Niujorko miesto universitete

Vytauto Didžiojo universitetas
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Vytauto Didžiojo universitetas
Šaltinis: 15min
0
A A

Gegužę Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektorius prof. Zigmas Lydeka ir Niujorko miesto universiteto (angl. The City College of New York, sutr. CUNY) vadovas Gregory Williams pasirašė dvišalio bendradarbiavimo studentų mainų sutartį.

Nuo 2010 m. sausio 1 d. trys VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto (PMDF) bakalaurantai ir magistrantai galės studijuoti Niujorko miesto universitete vieną arba du semestrus, teigiama VDU pranešime spaudai.

„Ši mainų sutartis turėtų būti patraukli mūsų studentams, nes jiems nereikės mokėti už studijas JAV, yra galimybė gauti stipendijas, jau tariamasi dėl apgyvendinimo su lietuvių bendruomene Niujorke. Tai tik mūsų siekių įgyvendinimo pradžia – jau galvojama apie bendradarbiavimą su kitais universitetais Jungtinėse Amerikos Valstijose“, – pasakojo PMDF prodekanė doc. dr. Ineta Dabašinskienė.

Tokiomis pačiomis sąlygomis į VDU galės atvykti Niujorko miesto universiteto studentai.
Niujorko miesto universitetas – tai vienas lyderiaujančių JAV valstybinių universitetų, jungiantis 23 Niujorko koledžus ir institucijas. Jame mokosi 480 tūkstančių studentų.

Vytauto Didžiojo universitetas aktyviai plėtoja bendradarbiavimą ne tik su Europos, bet ir kitų regionų – Azijos ir JAV universitetais. VDU turi beveik 120 „LLP / Erasmus“ partnerių 26 šalyse, yra pasirašęs 69 dvišalio bendradarbiavimo sutartis su universitetais visame pasaulyje, yra įvairių tarptautinių organizacijų narys.
 

 
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min