Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 12d. 15:46

VDU pristato universitetinius teisės kursus moksleiviams

Studentai
VDU nuotr. / Studentai
Vytauto Didžiojo universitete (VDU) 2011 metų vasario mėnesį startuoja nemokami teisės fakulteto parengti universitetiniai kursai moksleiviams – „Teisė ir aš“, kurie yra skirti visiems besidomintiems teise ir teisės studijomis.

Visi 10–12 klasių moksleiviai maloniai kviečiami nuo 2011 m. vasario 5 iki gegužės 28 d. šeštadieniais nemokamai lankyti teisės pagrindų paskaitų ciklą, susidedantį iš 15 įvairių teisinių paskaitų.

Geriausi VDU Teisės fakulteto dėstytojai paskaitų metu supažindins su konstitucine, baudžiamąja, mokesčių, administracine teise ir procesu, baudžiamuoju procesu, civiline, šeimos, darbo ir tarptautine teise, aplinkos apsaugos bei žemės teise, Europos Sąjungos teisine sistema. Visiems moksleiviams bus suteikta galimybė naudotis visa naujausia teisine literatūra, leidžiančia dar labiau pagilinti ir užtvirtinti gautas žinias. Viso ciklo metu vyks tarpiniai atsiskaitymai. Išlaikiusiems baigiamąjį egzaminą bus įteikti pažymėjimai, patvirtinantys išklausytą teisės pagrindų kursą.

„Kursai „Teisė ir aš“ yra neeilinė galimybė moksleiviams ne tik nemokamai papildyti savo žinių bagažą, susipažinti su pagrindinėmis teisės šakomis, bet tuo pačiu – tai galimybė iš arti pažvelgti į teisės studijas ir į save, kaip galimai būsimą teisininką. Svarbu paminėti tai, jog visos šiuose kursuose įgytos žinios bus įvertintos ne tik pažymėjimais, bet ir dalykų užskaitymu, įstojusiems į VDU teisės studijų programą“– teigė Teisės fakulteto prodekanas Mindaugas Bilius.

Registracija į nemokamus VDU universitetinius teisės kursus moksleiviams „Teisė ir aš“ vyks iki 2011 m. vasario 1 d. el.paštu: dek@tf.vdu.lt

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

01:01
00:21
41:07

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min