Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugpjūčio 28d. 10:58

VDU rektoriaus rinkimuose patvirtinti trys kandidatai

Vytauto Didžiojo universitetas pritaikytas judėjimo negalią turintiems studentams
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vytauto Didžiojo universitetas

Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektoriaus rinkimuose patvirtinti trys kandidatai: profesorė Milda Ališauskienė, dabartinis rektorius Juozas Augutis ir daktaras Vytas Jankauskas, penktadienį pranešė universitetas.

Pretendentų sąrašas paskelbtas įvertinus jų pateiktus dokumentus, įrodančius mokslo laipsnį, gyvenimo aprašymus ir penkerių metų programos koncepciją einant rektoriaus pareigas.

Pretendentai taip pat turėjo pateikti deklaracijas dėl nepriekaištingos reputacijos ir interesų konflikto atskleidimo. Juos tvirtina iš universiteto Tarybos narių sudaryta komisija.

Rugsėjo 2-ąją, trečiadienį, VDU Didžiojoje salėje vyks atviras universiteto Senato posėdis, kuriame pretendentai į rektoriaus pareigas susitiks su Senato nariais ir VDU bendruomene. Jo metu pretendentai pristatys savo programas, vyks diskusija. Senatas svarstys ir teiks siūlymus Tarybai dėl pretendentų tinkamumo eiti rektoriaus pareigas.

Už savaitės, rugsėjo 10 d., ketvirtadienį, vyks antrasis susitikimas – jame pretendentai į rektorius susitiks su VDU Tarybos nariais ir universiteto bendruomene.

Rektoriaus rinkimai įvyks rugsėjo 15 d., antradienį, jiems skirto VDU Tarybos posėdžio metu. Universiteto bendruomenė ir kitos institucijos apie rinkimų rezultatus bus informuotos rugsėjo 16-ąją.

Naujai išrinkto rektoriaus kadencijos pradžia – spalio 1 diena. Jis renkamas penkerių metų kadencijai.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min