Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 13d. 09:09

VDU studentė apdovanota vardine metine stipendija

Vytauto Didžiojo universitetas
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Vytauto Didžiojo universitetas

Spalio 12 d. Vytauto Didžiojo universiteto rektorato posėdžio metu VDU Teisės fakulteto 4 kurso studentei Vitai Paršaitytei už pažangumą ir socialinį aktyvumą įteikta vardinė metinė Advokatų profesinės bendrijos „Nordia Baublys & Partners“ įsteigta stipendija.

Jau antrus metus iš eilės VDU Teisės fakulteto studentams teikiamos stipendijos – paskatinimas studentams gerai mokytis, būti aktyviais socialiniame gyvenime, prisidėti prie VDU Teisės fakulteto veiklos.

Teisės fakulteto prodekanas Mindaugas Bilius pasidžiaugė, kad stipendijas įsteigusioje Advokatų profesinėje bendrijoje dirba tiek daug VDU absolventų, pasveikino šių metų laureatę: „Malonu, kad ši jau antrus metus rengiama iniciatyva gimė bendrijoje, kurioje dirba universitetą baigę teisininkai. Stipendija įteikta V.Paršaitytei, atsižvelgus ne tik į studijų rezultatus, studentišką veiklą, bet ir į socialinį aktyvumą“, – sakė M.Bilius.

Teisės fakulteto atstovų ir Advokatų profesinės bendrijos sudarytai komisijai įvertinus kandidatų mokymosi rodiklius ir socialinį aktyvumą, šįmet stipendija, kurios dydis sudaro pusę minimalaus mėnesinio atlyginimo, buvo įteikta VDU Teisės fakulteto ketvirtakursei V.Paršaitytei.

Į stipendiją pretenduoti galėjo aktyvia socialine veikla užsiimantys VDU Teisės fakulteto ketvirto kurso studentai, kurių pažymių vidurkis ne mažesnis nei 8.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min