Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 29d. 14:05

„Verslininkas per 24 valandas“ – mėgaukis verslo adrenalinu ir surink daugiausia like’ų

Paroda \"Studijos\". Litexpo nuotr.
Paroda „Studijos“. Litexpo nuotr.

13-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje „Studijos 2015“ vyks apie pora šimtų renginių, susitikimų ir diskusijų. Tačiau tie studentai, kurie nori realiai ir čia pat, ne rytoj ir ne po diplomo suvokti (ir išmokti) verslumo taisyklių, pajusti verslo pulsą, karštą konkurentų alsavimą į nugarą, dar iki šios savaitės pabaigos registruojasi dalyvauti konkurse „Verslininkas per 24 valandas“.

Tai visiškai naujas projektas, kuris parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks jau kitą savaitgalį parodoje „Studijos“. Šio projekto dalyviai bus suskirstyti į komandas ir per 24 valandas turės įvesti į rinką naują prekę/paslaugą. Labiausiai motyvuoti bus atrinkti siekti dar didesnių iššūkių, apdovanoti vertingomis ir įsimintinomis dovanomis. Projekto vėliavnešys  – „BZN Start“. Projekto tikslas – suteikti įgūdžių ir perteikti tikrą verslo patirtį jauniems konkurso dalyviams.

Paroda
Paroda „Studijos“. Litexpo nuotr.

Apie naują įmonės produktą ar paslaugą komanda sužinos projekto pradžioje. Kiekvienai komandai bus pateikta nauja prekė/paslauga, kurią pasiūlys dalyvaujanti įmonė. Dalyvių laukia strateginiai prekės/paslaugos įvedimo į rinką veiksmai, sprendimai, veiksmų planas, kontaktų tinklo išplėtimas, prekės/paslaugos pateikimo strategija, dizaino, reklamos sukūrimas, tinklo išplėtimas panaudojat e.įrankius ir kiti veiksmai. Ant viešai matomų „flipchart“ lentų komandos turės rašyti savo veiksmus ir jų rezultatus. Kiekvienai komandai bus paskirtas Startuolio įkūrėjas, kuris suteiks konsultacijas tam tikromis valandomis.

Komandoms talkins žinomi Lietuvos verslininkai startuoliai: „ShopInn“ įkūrėjas Andrius Čepkus,  žaidimų kūrimo studijos „Tag of Joy“ bendraįkūrėjas Šarūnas Ledas, pažinčių programėlės „Hunt me“ įkūrėjas Viktoras Ivanovas,  vienos stipriausių Lietuvoje integruotos komunikacijos agentūros „INK agency“ vyresnysis partneris Kęstutis Gečas,  įmonės „Socialus marketingas“ ekspertė Simona Vilkaitė.

Paroda
Paroda "Studijos". Litexpo nuotr.

24 valandos – toks laikas laukia tų, kurie suvokia, kad verslas ir jo poreikiai – tai ne ilgi apmąstymai, nesiliaujančios diskusijos be konkrečių rezultatų ir ne darbo grupių, kurios atvėsta vos pakilusios nuo stalo, kūrimas.

„Tai laikas, per kurį dalyviai ne tik turės sukurti socialinio tinklo Facebook paskyrą, bet ir pritraukti gerbėjus. Siekdami pritraukti dėmesio ir e-lankytojų, visi galės naudoti tik nemokamus elektroninius įrankius. Laimės komanda, kuri sukvies daugiausiai gerbėjų, surinks daugiausiai „like’ų“. O čia ir prasidės visa kūryba, pasimatys, kas ne tik turi verslo gyslelę ar nuojautą, bet ir žinių bei įrankių, kaip tą verslą padaryti gyvą”, – intriguoja „BZN start“ įkūrėja Živilė Baubonienė. Pasak konkurso idėjos autorės ir kūrėjos, „projekto dalyviai turės pasitelkti savo sukauptą patirtį, praktiką, pažįstamų tinklą, kurių pagalba visi kartu komandoje sukurs įėjimo į rinką strategiją ir ją įgyvendins. Neabejoju, jog adrenalino netrūks, o Lietuvos studentai pademonstruos puikius gebėjimus ir rezultatus! Bus be galo įdomu pamatyti, ką gali 10 žmonių komanda per 24 valandas. O šis projektas paskatins ne tik atlikti komandines užduotis, bet ir praplės pažintis, kurios neabejotinai padeda plėtojant bet kurį verslą“.

Paroda
Paroda „Studijos“. Litexpo nuotr.

Projektą įgyvendinti padeda paroda „Studijos 2015“, AB „Swedbankas“ ir „Čili pizza“. Visi, norintys registruotis, dar gali spėti tai padaryti per šią savaitę (nuoroda: http://www.bznstart.lt/renginiai/verslumas-rodyti/975/Verslininkas-per-24-valandas).

Paroda „Studijos 2015“ vyks vasario 5 – 7 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO. Šiemet parodoje dalyvaus daugiau kaip 220 dalyvių iš 15 šalių: Lietuvos, Australijos, Austrijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, JAV, Kanados, Latvijos, Lenkijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Rusijos, Šveicarijos, Vokietijos.

Studijų programas pristatys visos Lietuvos aukštosios mokyklos, kolegijos,  profesinės mokyklos. O daugiau kaip 70 svečių iš užsienio siūlys studijas, savanorystės projektus ir įsidarbinimo galimybes.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Daugiau vandens

Gera keliauti kartu

Video

01:02
01:11
35:31

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Parašykite atsiliepimą apie 15min