Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 16d. 09:53

Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos mokinys prestižiniame tarptautiniame konkurse apdovanotas sidabru

Studentė.
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Studentė.
Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos absolventas Vitalijus Kabelis Lisabonoje vykusiame profesinio meistriškumo konkurse „EuroSkills 2010“ apdovanotas sidabro medaliu. Vaikinui taip pat suteiktas „Geriausio šalyje“ (Best of the Nation) titulas. „EuroSkills“ konkursuose dalyvavo beveik 500 dalyvių iš 26 šalių. Lietuvos atstovas vos keliais balais atsiliko nuo aukso medalio laimėtojo iš Austrijos.

Būsimoji kirpėja Evelina Kajetaitė konkurse buvo septintoji, floristikos meno besimokantys Jurgis Ramanauskas ir Lina Stanaitytė konkurse užėmė 10 vietą, o jaunieji mechatronikos specialistai Valdas Jackevičius ir Donatas Kralikauskas buvo 15–oje vietoje.
  
„Konkurso rezultatai Lisabonoje dar kartą įrodė, kad investicijos į profesinį mokymą pasiteisina, – sakė Švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo departamento direktoriaus pavaduotojas Romualdas Pusvaškis. – Nauja moderni mokymo bazė bei kvalifikuoti profesijos mokytojai Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje pakėlė profesinio mokymo kokybę į kitą lygmenį“.  
 
Profesinio meistriškumo konkursas vyko gruodžio 5–13 dienomis. Šiemet į jį buvo atrinkti šeši mokiniai ir studentai iš Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos, Kauno paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centro ir Vilniaus kolegijos.

„EuroSkills“ profesinio meistriškumo konkursas Europoje rengiamas kas dveji metai. Individualiose ir komandinėse varžybose dalyviai, atlikdami praktines užduotis, demonstruoja savo profesinius įgūdžius. Konkurso tikslas – ne tik plėsti jaunuolių profesinius gebėjimus, bet ir skatinti siekti profesijos aukštumų.

Konkursą rengia Europos profesinių įgūdžių organizacija (Europen Skills Promotion Organization).

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min