Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto studentai sukūrė Valstybinės kultūros paveldo komisijos logotipą

Studentų darbų paroda. Nuotraukoje – VKPK pirminin kė ir prof. Virgilijus Trakimavičius
vkpk.lt / Studentų darbų paroda. Nuotraukoje – VKPK pirminin kė ir prof. Virgilijus Trakimavičius
Šaltinis: 15min
1
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Grafinio dizaino katedros pirmo ir antro kurso magistrantai ir jiems vadovavęs prof. Virgilijus Trakimavičius per savaitę trukusias kūrybines dirbtuves sukūrė 12 Valstybinės kultūros paveldo komisijos logotipo variantų.

Paveldo komisijos nariams vertinant pateiktus siūlymus, daugiausiai diskusijų kėlė etnografinius motyvus perteikiantys magistrantų darbai.

Paveldo komisijos narius sužavėjo visi studentų darbai, bet jie nutarė pasirinkti antrakursės Aurėjos Jucevičiūtės sukurtą logotipą, atspindintį Lietuvos tradicijas. Pasirinktas logotipas yra minimalistinis, jo forma – kvadratas – simbolizuoja žemę, centrą. Pasirinkta tamsiai raudona spalva suteikia iškilmingumo, svarumo. Anot Paveldo komisijos nario Augio Gučo, „logotipas yra aiškus, smagus, informatyvus ir estetiškas.“

Grafinio dizaino katedros studentai nuolat dalyvauja kūrybinėse dirbtuvėse ne tik Lietuvoje, tačiau ir užsienyje, iškovoja aukščiausius apdovanojimus tarptautiniuose konkursuose, o studentų projektai keliauja net į JAV vykstančias parodas. Paveldo komisija džiaugiasi neatlygintinu VDA KF Dizaino katedros studentų dalyvavimu kuriant logotipą bei dėkoja už pagalbą.

Paveldo komisija yra Seimo, prezidento ir Vyriausybės ekspertė bei patarėja kultūros paveldo valstybinės politikos ir jos įgyvendinimo klausimais.

Komentarai: 1
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min