Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 22d. 08:01

Vilniaus kolegijoje praūžė „Verslumo savaitė“

Vilniaus kolegijoje praūžė „Verslumo savaitė“.
Vilniaus kolegijos SA nuotr. / Vilniaus kolegijoje praūžė „Verslumo savaitė“.

Praėjusią savaitę, t.y. kovo 14–18 dienomis, Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakultete pirmą kartą buvo organizuojamas renginys „Verslumo savaitė“.

Renginio tikslas buvo supažindinti studentus su verslumo sąvoka, praplėsti jų akiratį bei paskatinti juos kilti karjeros laiptais Lietuvoje ir kurti savo verslą. Šio tikslo padėjo siekti įvairiausių kompanijų atstovai, patys studentai, bei sėkmingą verslą kuriantys, buvę Vilniaus kolegijos studentai.

Pirmąją savaitės dieną, atidarymo proga, į kolegiją buvo pakviestas UAB „Interinfo“ rinkodaros skyriaus vadovas Saulius Vanagas. Jis pilnai auditorijai studentų pasakojo apie sėkmingą karjeros kilimą, skatino studentus verslą kurti Lietuvoje, be to šiek tiek užsiminė, ko derėtų vengti versle. Taip pat tą pačią dieną buvo paskelbtas logotipo kūrimo konkursas, kurio metu, šiam renginiui, studentai galėjo siūlyti savo sukurtus logotipus ir šūkius.

Kitą dieną prasidėjo seminarų ciklas „Studentai studentams“, kurio metu, vyresni fakulteto studentai tokie kaip Algirdas Raudonius, Justė Rastenytė, bei Vilniaus kolegijos studentų atstovybės prezidentas Aivaras Vaiginis, vedė paskaitas praversiančias studijuojantiesiems.

Taip pat nuo antradienio fakultete imti organizuoti susitikimai su žymiais Lietuvos verslo atstovais. Pirmieji aplankė UAB „TELE2“ su praktikos bei darbo pasiūlymais studentams. Kitą dieną studentai galėjo išgirsti UAB „Omnitel“ prezidento Antano Zabulio sėkmės istoriją ir gauti naudingų patarimų. AB „AGROKONCERNAS“ prezidentas Ramūnas Karbauskis daugeliui studentų sukėlė nuostabą pasakodamas apie savo verslo pradžią, bet sugebėjo visus įtikinti, jog esant dideliam ryžtui įmanoma viskas ir taip pat privertė visus susimastyti, ką kiekvienam reiškia Lietuva. Šią savaitę vainikavo susitikimas su AB „HANNER“ vadybos pirmininku Arvydu Avuliu. Jis pasidalino savo patirtimi ir davė keletą patarimų kaip tapti sėkmingų žmogumi, kas visus nuteikė labai pozityviai.

„Verslumo savaitės“ metu buvo organizuojami ir studentų debatai tema: „Teigiama, jog sėkmingo verslo paslaptis – įgimta verslumo gyslelė“, kurių metu studentai turėjo galimybę audringoms diskusijoms.

Savaitės uždarymo proga buvo suorganizuota apdovanojimų teikimo ceremonija. Jos metu fakulteto dekanė Danutė Rasimavičienė visiems dalyvavusiems studentams įteikė pažymėjimus, bei apdovanojo geriausiai debatuose pasirodžiusias komandas, o taip pat ir geriausio logotipo bei šūkio autorių.

Pasibaigus nepaprastai gausaus susidomėjimo sulaukusiai „Verslumo savaitei“ studentai jau tikisi tokios ir kitąmet. Na, o fakultetas didžiuojasi pirmasis įgyvendinęs tokią idėją ir džiaugiasi jo sėkme.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min