Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus kolegijoje – Sausio 13-osios minėjimas

VIKO SA
VIKO SA nuotr. / VIKO SA
Šaltinis: 15min
0
A A

Daugelis šiandienos studentų yra gimę jau laisvoje Lietuvoje, tačiau jie visi puikiai žino koks ilgas ir nelengvas buvo kelias link to ką turime dabar. Šiandien minime jau 21-asias Sausio 13-osios metines, per šį laikotarpį spėjo užaugti nauja, laisvoje Lietuvoje augusi karta, teigiama Vilniaus kolegijos pranešime spaudai.

Sausio 13-osios įvykiai nesvetimi nei vienam iš mūsų, nei tiems kurie savomis akimis matė vykusius įvykius, nei tiems kurie apie tai girdėjo tik iš kitų pasakojimų. Ši data stipriai įsirėžusi į kiekvieno iš mūsų piliečių vidų, tarsi įsirašiusi į kiekvieno iš mūsų lietuvio ląsteles.

Vilniaus kolegijos fakultetuose buvo paminėtos 21-osios Sausio 13-osios įvykių metinės. Tai – įvykiai atvedę mus į tai, ką turime šiandien – laisvę. Todėl Vilniaus kolegijos fakultetuose šią dieną buvo uždegtos žvakutės Sausio 13-osios įvykių aukoms pagerbti.

„Sausio 13-oji niekada neturėtų virsti paprasta diena tikro piliečio kalendoriuje, nors šią dieną sustokime dešimtčiai minučių ir apmąstykime žmonių aukos kainą, kurią jie sumokėjo vardan to, ką mes visi dabar turime, ir niekada nepamirškime to. Gyva istorija turi išlikti, tad vertinkime tai,“ – apie Sausio 13-osios paminėjimo svarbą kalbėjo Vilniaus kolegijos Studentų atstovybės prezidentas Vaclovas Ališauskas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min