TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus mokyklos moksleivė žaidimų kambaryje susižeidė koją – tėvas pasipiktino, kad neiškviesta greitoji pagalba

Greitosios pagalbos automobilis prie Santariškių žiedo
15min.lt/Audriaus Gavėno nuotr. / Greitosios pagalbos automobilis
Šaltinis: 15min
2
A A

Ketvirtadienį Vilniaus Pelėdos pradinės mokyklos moksleivė žaidimų kambaryje susižeidė koją. Į mokyklą buvo iškviesta mergaitės močiutė, tačiau kol ji atvyks niekas moksleivei neiškvietė greitosios pagalbos. Tuo pasipiktino jos tėvas Evaldas Žuravliovas.

15min susisiekus su vairuotoju dirbančiu vyru, šis tvirtino, kad nutikus nelaimei į mokyklą buvo iškviesta močiutė. Pastaroji paskambino jam ir vyras, atsiprašęs iš darbo, atvyko prie mokyklos nuvežti dukrą pas medikus.

„Niekas nekvietė greitosios pagalbos. Ja rūpinosi mokyklos (medicinos – 15min) sesutė, kol į mokyklą atvažiavo močiutė“, – pasakojo vyras. Nelaimė įvyko mokyklos žaidimų kambaryje – mergaitė su drauge žaidė gaudynių, parkrito ir tuomet smarkiai susižalojo koją į kyšantį iš mokyklinių baldų vinį.

Mokyklos vadovas Robertas Pampikas 15min teigė negalintis komentuoti situacijos, nes joje nedalyvavo. Jis perdavė ragelį savo pavaduotojai Nijolei Osinskienei.

Ji patvirtino, kad toks įvykis mokykloje buvo ir teigė, kad pagalba mergaitei buvo suteikta – moksleive pasirūpino mokykloje dirbanti medicinos sesutė. N.Osinskienė taip pat teigė, kad į mokyklą nedelsiant iškviesta mergaitės močiutė – esą būtent ji neprašė kviesti greitosios pagalbos, todėl buvo laukiama. Vis dėlto perklausta, ar tikrai močiutė liepė nekviesti greitosios, moteris tvirtino nepamenanti, kaip tiksliai buvo.

„Kiek žinau, žaizda buvo sukabinta, mergaitė kurį laiką neis į mokyklą. Ji, kaip girdėjau, išgirdusi, kad teks kurį laiką pabūti namuose, labai nuliūdo – labai nori eiti į mokyklą“, – tepridūrė direktoriaus pavaduotoja.

„Man buvo šokas“

Tuo metu mergaitės močiutė Zita 15min tvirtino, kad „jai buvo toks šokas“, jog ji nesumojo prašyti, kad kažkas kviestų greitąją pagalbą, tačiau ji teigė neprašiusi ir to nedaryti.

Moteris tvirtino jokiais būdais nekaltinanti dėl nelaimės mergaitės mokytojos – esą tai fantastiška pedagogė. Jos akys krypsta į tuos, kurie atsakingi, kad mokyklos inventorius būtų tvarkingas ir vaikams negrėstų panašios nelaimės. „Argi sunku tą vinį įkalti? O dabar plėštinė žaizda ant kojos. Teko siūti“, – kalbėjo moteris.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min