Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 5d. 14:29

Vilniaus universitete atidaryta teismo inscenizacijai skirta salė

Teismo salė Vilniaus universitete
Vilniaus universiteto nuotr. / Teismo salė Vilniaus universitete

Po žiemos sesijos į paskaitas sugrįžę studentai studijas pradėjo praverdami naujos – teismo inscenizacijai skirtos auditorijos – duris.

„Ruošiame specialistus, kurių daugelio darbo vieta – teismo posėdžių salė. Studentams būtina mokytis toje aplinkoje, kurioje ateityje teks dirbti. Procedūrinius dalykus studijuojantiems studentams, tokios auditorijos ne tik reikalingos, bet tiesiog privalomos“, – sakė Vilniaus universiteto profesorius, Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos katedros vedėjas habil. dr. Gintaras Švedas.

Pasak G.Švedo, dar prieš prasidedant naujam semestrui dėstytojai, kurie veda procesinius seminarus, konkuravo tarpusavyje rezervuodami šią auditoriją savo paskaitoms. Vilniaus universitete teismo inscenizacijos ypatingai aktualios baudžiamąjį ir civilinį procesus studijuojantiems studentams.

„Turime net šešiolika studentų grupių, tad dėstytojai ir suskubo užsitikrinti vedamų paskaitų vietą. Seniau studentai patys bandydavo perstumdyti baldus norėdami sukurti teismo salę, visgi tai buvo toli nuo tikrovės ir net negalima lyginti su stacionaria teismo inscenizacijos auditorija“, – šypsosi G. Švedas tvirtindamas, jog nauja universiteto auditorija yra itin šiuolaikiška ir net pranoksta esančias Skandinavijos šalių teisės universitetuose.

Teismo inscenizacijos auditorija pavadinta, jos įrengimą parėmusios tarptautinės advokatų kontoros „Magnusson“ vardu.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min