Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 14d. 14:43

Vilniaus universiteto teisininkai – geriausi Rytų Europos regione

VU Teisės fakulteto studentai nešasi didžiulią Konstituciją.
Organizatorių nuotr. / VU Teisės fakulteto studentai nešasi didžiulią Konstituciją.
Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) studentai – Karolis Liutkevičius ir Asta Augutytė, vadovaujami VU TF lektorės dr. Vygantės Milašiūtės „Pasaulio žmogaus teisių ginčytinų klausimų teismo varžybose 2010“ finaliniame etape Pretorijoje (Pietų Afrikos Respublika) buvo pripažinti geriausiais Rytų Europos regione ir pateko tarp penkių geriausių pasaulio komandų.

Jaunųjų teisininkų komanda labai džiaugiasi savo sėkmė ir tuo, kad visam pasauliui, o pirmiausia sau pavyko įrodyti, jog gali tinkamai atstovauti tiek vienam seniausių pasaulyje universitetų, tiek pasirinktai teisininko specialybei. O VU TF dekanas prof. Vytautas Nekrošius pabrėžė, kad didžiuojasi savo studentų itin reikšmingais pasiekimais – tai sąžiningo ir ilgalaikio, sistemingo darbo nuopelnas.

Afrikos regione geriausiosios vardas atiteko Zimbabvės, Azijos regione – Filipinų, Lotynų Amerikos ir Karibų jūros regione – Jamaikos universitetams, o kategorijoje Vakarų Europos ir kiti regionai nugalėjo Australijos komanda. Geriausių rašytinių argumentų kategorijoje pirmieji buvo Filipinai, o geriausio kalbėtojo – Jamaika.

Apskritai finaliniame etape dalyvavo 15 komandų iš tokių valstybių kaip Šveicarija, Australija, Vengrija, Filipinai, Puerto Rikas ir kt. „Pasaulio žmogaus teisių ginčytinų klausimų teismo varžybas 2010“ antrą kartą rengia Pretorijos universitetas, paminint Tarptautinę žmogaus teisių dieną.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

21:34
03:06
00:15

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min