Dabar populiaru
Publikuota: 2016 vasario 25d. 10:13

Vilnius auga: į pirmąsias klases rudenį ateis 600 daugiau pirmokų nei pernai

Mokinės rugsėjo 1-ąją
Sauliaus Žiūros nuotr. / Mokinės rugsėjo 1-ąją

Vilniaus mokyklose įsteigti papildomi 25 pirmųjų  klasių komplektai. Palyginti su praėjusiais metais,  į mokyklas ateis 600 daugiau mokinukų, pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.

Pernai rugsėjo pirmąją į valstybines ir privačias Vilniaus mokyklas susirinko 6713 pirmokų.

„Vilnius – augantis miestas: čia kuriasi daugiausiai jaunų šeimų, didėja gimstamumas ir tuo labai džiaugiamės. Nuo šio rugsėjo į pirmokų suolus pakviesime 600 mokinukų daugiau, nei praėjusiais metais. Tai nemažas iššūkis, tačiau imamės spręsti problemą iš esmės, ir ne kalbomis, o darbais. Mano tikslas – kad visi pirmokai šiemet tilptų į mokyklas, o tose Vilniaus vietovėse, kur mokyklos labiau nutolusios nuo namų, svarstome paleisti daugiau „geltonųjų autobusiukų“, – sako Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Po keletą naujų klasių komplektų steigiama „ilgosiose“ gimnazijose: Abraomo Kulviečio klasikinėje gimnazijoje, Vilniaus inžinerijos licėjuje, net šešios naujos pirmokų klasės steigiamos „Genio“ pradinėje mokykloje, kurios įsikurs laisvose Centro mokyklos patalpose ir keletas naujų klasių– Liepkalnio pagrindinėje mokykloje, lietuvių dėstoma kalba.

Temos: 1 NOW VILNIUS

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie 15min