Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vokietijos studentų projektas: po gero sekso – geri ir pažymiai

Orgazmas
123RF nuotr. / Orgazmas
Šaltinis: 15min
0
A A

Trys pietvakarių Vokietijoje, Manheimo universitete, verslą studijuojantys vaikinai sumąstė teikti intymias paslaugas merginoms, kurios nori pasigerinti savo pažymius.

Nuotraukas galite pamatyti čia.

Jaunieji verslininkai tikina, jog ši paslauga išlaisvina moterų seksualumą ir padeda joms atsipalaiduoti, – praneša spiegel.de.

Vaikinų teikiamos paslaugos principas labai paprastas, tačiau išeinantis į naudą abiem pusėms: du potencialūs partneriai, intymiai suartėdami, padeda vienas kitam atsipalaiduoti. Būtent tokią verslo idėją sukūrė Oskaras, Christopheris ir Julius, merginoms siūlydami nekomplikuotus, anonimiškus ir nemokamus vienos nakties nuotykius.

Savo projektą jie pavadino „Bib:Love“, pirmosios žodžio raidės „Bib“ yra nuoroda į vokišką žodį Bibliothek, reiškiantį „biblioteka“. Universiteto teritorijoje iškabinėtuose plakatuose nurodomas ir šio projekto šūkis: „Good Grades through Good Sex“ (liet. „Geri pažymiai per gerą seksą“).

„Mes telkiame dėmesį į moteriškosios lyties studentes ir manome, kad žmonės be reikalo palaidūnėmis vadina merginas, kurios tiesiog nori retkarčiais pasilinksminti“, – tikina Christopheris.

Geri pažymiai ir geras seksas

Manheimo universitete studijuojantys jaunuoliai šią paslaugą vertina itin pašaipiai, tačiau „Bib:Love“ idėjos autoriai dėl to nė kiek nesistebi, tikindami, jog pastaruoju metu jie sulaukia begalės laiškų, kuriuose jų bendramoksliai prašo apie šį projektą papasakoti daugiau.

„Bib:Love“ įkūrėjai prisipažįsta, kad jie vis dėlto pasilieka sau teisę nemiegoti su mergina, jeigu šios išvaizda jiems pasirodys nepriimtina.

„Daugelis studentų patiria labai daug streso, jis ypač paveikia dailiosios lyties atstoves. Daug besimokydamos jos negali sau leisti išeiti pasilinksminti, todėl mes siūlome joms išeitį. Sėdėdamos bibliotekoje jos gali parašyti mums laišką ir tuomet vienas iš mūsų nueis su ja susitikti. Jeigu aplinkybės susiklostys teigiamai, vakaras pasibaigs seksu“, – tikina Oskaras.

Projekto „Bib:Love“ sumanytojai pristato save kaip paslaugos teikėjus, nestokojančius humoro. Christoperis ir Oskaras galėtų būti broliai, jų abiejų plaukai yra rudi ir trumpi, akys žalios, o ir raumenų jiems galėtų pavydėti ne vienas vaikinas. Akivaizdu, kad vaikinai yra patrauklūs ir atrodytų, kad norint susirasti merginą, jiems tikrai nereikėtų daug vargti.

Vis dėlto jie neatskleidžia savo tikrųjų vardų ir slepiasi po pseudonimais. Atrodo, kad šie, būsimieji ekonomistai, tiesiog laiko save kazanovomis.

82 užklausos ir 5 vienos nakties nuotykiai

Vaikinai tikina, kad iki šiol į jų pašto dėžutę atėjo jau 82 laiškai. Vienuose prašoma intymių paslaugų, kituose – tik pašaipos. Vis dėlto vaikinai jau buvo paskyrę 9 susitikimus, kuriuos visada rengia universiteto teritorijoje esančioje kavinėje L3. „Bib:Love“ įkūrėjai prisipažįsta, kad jie vis dėlto pasilieka sau teisę nemiegoti su mergina, jeigu šios išvaizda jiems pasirodys nepriimtina.

Iki šiol jau 5 susitikimai baigėsi seksu, 23-ejų Lisa buvo pirmoji, nors mergina ir siekia išlikti anonimiška, tačiau apie šią paslaugą ji nepasakė nieko neigiamo. „Vakaras buvo neįprastai smagus. Viskas vyko pagal klasikinį scenarijų: mes nuėjome išgerti, susipažinome ir vėliau ėjome pas jį į namus...“ – pasakoja pirmoji „Bib:Love“ klientė.

Universiteto vadovybė ir studentų asociacija į šį projektą žvelgia su humoru. „Manau, kad šis projektas yra juokingas“, – atskleidžia Rosa Reichenberger, tačiau, jos manymu, seksas tikrai negali pagerinti studentų pažymių.

„Bib:Love“ projektas sulaukė pasisekimo ir kituose Vokietijos universitetuose, Tiubingeno ir Ulmo miestų universitetų studentai paprašė trijulės leidimo ir ten įkurti šią paslaugą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min