Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2010 gruodžio 16d. 08:38

VU Ekonomikos fakultete – studentų marketingo darbų paroda „Idėja 2010“

VU Ekonomikos fakultetas
VU EF nuotr. / VU Ekonomikos fakultetas
Ketvirtadienį nuo 10 val. Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete (VU EF) vyks tarpuniversitetinio studentų marketingo darbų projekto baigiamasis renginys – paroda „Idėja 2010“.

VU EF studentų organizuojamas renginys – kupinas jaunatviško neapibrėžtumo, entuziazmo ir kūrybiškai pristatomų idėjų. Renginyje studentai iš Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Utenos ir Vilniaus stebins savo neišsemiama fantazija, originalumu ir sugebėjimu marketingo žinias pritaikyti praktikoje, teigiama išplatintame pranešime.

Į projekto finalą pateko 40 komandų, kurios buvo atrinktos iš 104 dalyvavusių pirmajame atrankos etape. Parodoje studentai pateiks rudens semestro metu sukurtų ir Lietuvos rinkoje dar nematytų prekių idėjas, kurias išradingai pristatys ir bandys užkariauti lankytojų simpatiją, sieks apginti ir įrodyti, kad jų sprendimai turės paklausą rinkoje.

Renginyje savus vertinimus pateiks ne vien komisijos nariai, bet ir gabių darbuotojų ieškantys verslininkai, kitų komandų nariai, žiūrovai. Parodos koordinatorius VU Ekonomikos fakulteto Marketingo katedros docentas dr. Algis Gaižutis teigia, kad verslininkai yra suinteresuoti gerinti studijų kokybę ir pagal rinkos poreikius formuoti kvalifikuotą darbo jėgą, tad noriai konsultuoja studentus. Renginių ciklą vainikuojančios parodos metu įmonės suranda talentingų darbuotojų, prisidedančių prie tolesnio kompanijos klestėjimo. Galiausiai įmonių atstovai džiaugiasi naujais ir nestandartiniais marketingo sprendimais, kuriuos kuria komandos dalyvės. Mat viso semestro metu studentų komandos dalyvauja marketingo agentūrų atstovų seminaruose, atlieka marketingo tyrimus, kuria paskirstymo ir kainodaros strategijas ir reklamas.

„Idėja“ – tai pirmoji ir vienintelė tokio didelio masto studentų marketingo darbų paroda Lietuvoje. Prieš septynerius metus startavusio nekomercinio studentų marketingo darbų projekto „Idėja“ moto „Dalyvavimas – nemokamas, patirtis – neįkainojama“ išlieka nepakitęs ir šiandien. Tapęs tarpuniversitetiniu renginys kelia kaskart vis didesnį studentų, akademinės bendruomenės ir verslo atstovų susidomėjimą visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos www.ideja.lt.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Grožio programa 360°

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Tausokime maistą kartu

Parašykite atsiliepimą apie 15min