Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gegužės 23d. 15:34

VU SA prezidentu išrinktas Justas Kvedaravičius

Justas Kvedaravičius
VU SA nuotr. / Justas Kvedaravičius

Gegužės 23 d. Vilniaus universiteto Studentų atstovybės (VU SA) nuotolinėje ataskaitinėje-rinkiminėje konferencijoje buvo išrinktas naujas organizacijos prezidentas – Justas Kvedaravičius, VU Fizikos fakulteto trečio kurso studentas, praneša organizacija.

Kaip pagrindinius veiklos siekius J.Kvedaravičius nurodo studentų socialinių garantijų užtikrinimą: studijų paskolų sistemos gerinimą, didesnių stipendijų siekimą, dialogo bendruomenėje didinimą ir sąlygų pasinaudoti COVID-19 pandemijos metu atsiradusioms galimybėmis gerinti studijų kokybę ir aplinką sukūrimą.

„Po šio karantino laikotarpio, manau, matysis labai nemažų pandemijos padarinių ir reikės nemažai darbo tam, kad užtikrintumėme studentų socialinę gerovę, kuri leistų studentams studijuoti ir neiškristi iš aukštojo mokslo sistemos“, – sakė J.Kvedaravičius.

Už siekį tapti didžiausios ir seniausios Lietuvoje studentų savivaldos vadovu išreiškusį J.Kvedaravičių savo balsą atidavė 99 (75 pro) konferencijos delegatai.

VU SA Revizijos komisijos nariais išrinkti Bernadeta Dikčiūtė, Milda Girdenytė, Erika Nedvecka, Haroldas Vitunskas ir Dominyka Žukovska. Konferencijos metu patvirtintos metų veiklos, finansinė ir Revizijos komisijos ataskaitos.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

17:02
04:35

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Video

02:56
01:51
02:01

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min