Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

VU Tarybai išrinkti prireiks antrojo rinkimų turo

Romas Lazutka
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr. / Socialinių mokslų daktaras Romas Lazutka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Po vakar vykusių Vilniaus universiteto Tarybos rinkimųpaaiškėjo 8 iš 11 jos narių. Išrinkti keturi iš penkių vidinių narių ir du iš keturių išoriniai nariai.

Vidinių narių kategorijoje socialinių mokslų srityje daugiausiai balsų surinko prof. dr. Romas Lazutka, Sveikatos mokslų srityje – prof. dr. Eugenijus Lesinskas,  gyvybės, žemės ir aplinkos mokslų srityje – prof. habil. dr. Juozas Rimantas Lazutka, fizinių ir technologijos mokslų srityje – prof. habil.dr. Feliksas Ivanauskas. Išoriniais Tarybos nariais išrinkti Algimantas Markauskas ir Rimantas Kraujalis.

Antrasis rinkimų turas vyks gruodžio 8-9 d.

Dvi vietos atiteko studentų atstovams: pagal pareigas nariu paskirtam Studentų atstovybės prezidentui Andriui Uždanavičiui ir Studentų atstovybės nustatyta tvarka išrinktam Raimundui Balčiūnaičiui.

Kadangi  nebuvo išrinkti visi 11 renkamųjų Tarybos narių, todėl prireiks pakartotinio balsavimo. Antrajame turetarp vidinių ir išorinių narių varžysis du savo interesų srityje geriausiai pasirodę kandidatai. Vidinių narių rinkimuose humanitarinių mokslų srityje dalyvausprof. dr. Alfredas Bumblauskas irprof. dr. Paulius Subačius. Tarp išorinių narių lituanistikos ir kultūrosplėtros srityje varžysis Lolita Varanavičienė ir prof. dr. Leonidas Donskis, o teisinės, politinės, socialinės, ūkio, finansų ir administravimo sistemų plėtros srityje – Ingrida Šimonytė ir prof. dr. Gitanas Nausėda.

Antrasis rinkimų turas vyks gruodžio 8-9 d. Nugalėtoju bus paskelbtas daugiausia balsų surinkęs kandidatas. Rinkimai bus laikomi įvykusiais, nepriklausomai nuo atvykusių ir valią pareiškusių rinkėjų skaičiaus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min