Dabar populiaru
Publikuota: 2016 rugsėjo 8d. 11:53

Žemynos progimnazijos mokiniai į klases galės grįžti penktadienį

Moksleiviai
Scanpix / Asociatyvinė nuotr. Moksleiviai

Atlikus tyrimus nustatyta, kad Vilniaus Žemynos progimnazijos patalpos nėra užterštos degimo metu susidariusiomis pavojingomis cheminėmis medžiagomis – mokiniai penktadienį galės grįžti į klases. 

Kaip praneša Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Vilniaus departamentas (NVSC), apie tyrimų rezultatus informuota progimnazijos administracija, kuriai rekomenduota, kad pamokos gali būti tęsiamos jau penktadienį.

Šiandien, kol bus jaučiamas kvapas, mokyklos patalpas rekomenduojama toliau intensyviai vėdinti.

Laboratoriniai oro mėginių tyrimai buvo atliekami dėl vakar naktį šios ugdymo įstaigos patalpose kilusio gaisro. NVSC specialistai, apie šį įvykį gavę pranešimą iš susirūpinusių tėvų, nedelsdami nuvyko į progimnaziją, kur nuo 11.30 iki 14.30 val. buvo imami oro mėginiai išsamiam tyrimui dėl sveikatai pavojingų cheminių medžiagų atlikti.

NVSC specialistams pastebėjus, kad apdegusiose patalpose buvo laikomos ir gyvsidabrio turinčios lempos, papildomai buvo atlikti tyrimai dėl gyvsidabrio koncentracijos ore. Laboratoriniais tyrimais šios pavojingos cheminės medžiagos koncentracijos viršijimo ore nenustatyta.

Gaisras gimnazijoje kilo trečiadienio naktį.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min