Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 12d. 17:57

Žinias apie ECTS kviečiama pasitikrinti virtualioje erdvėje

Nacionaliniam studijų kultūros kaitos projektui „Europos kreditų perkėlimo ir kaupimo sistemos (ECTS) nacionalinės koncepcijos parengimas: kreditų harmonizavimas ir mokymosi pasiekimais grindžiamų studijų programų metodikos kūrimas ir diegimas“ jau visai baigiantis, jo koordinatoriai visuomenei ir ypač akademinei bendruomenei siūlo pasitikrinti žinias apie ECTS virtualioje erdvėje.

Testas „ECTS: kas, kam, ką, su kuo ir kada?“ (http://www.ects.cr.vu.lt/anketa/) – tai klausimų rinkinys, suteikiantis galimybę ne tik patikrinti save, bet ir sužinoti tam tikrus kertinius dalykus apie naująją studijų sistemą mažiau girdėjusiesiems, dar kitais atvejais – susidėlioti pagrindinius akcentus susipainiojusiems. Jį sudaro vos 7 klausimai su trimis pasirinkimo galimybėmis. Po kiekvieno žingsnio ne tik iš karto sužinoma, ar pasirinktas variantas teisingas, bet ir pateikiamas išsamus paaiškinimas. Testo pabaigoje kiekvieno sprendusiojo laukia jo žinių įvertinimas.

Lietuvos aukštajame moksle įtvirtinama ECTS siekia kokybinių studijų pokyčių. Tikimasi, jog, įdiegus šią sistemą, Lietuvos aukštojo mokslo institucijos bus labiau matomos, tai padės joms dalyvauti Europos akademinėse iniciatyvose, palengvins lietuvių absolventų diplomų ir kvalifikacijų pripažinimą, padės pritraukti daugiau užsienio studentų.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min