Dabar populiaru
Publikuota: 2016 gruodžio 7d. 10:42 , Atnaujinta: 2016 gruodžio 7d. 11:04

Žurnalas „Reitingai“: informatiką geriausia studijuoti KTU ir VU, finansus – ISM, pedagogiką – VDU

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas

Universitetų ir kolegijų siūlomas studijas lyginę žurnalo „Reitingai“ leidėjai paskelbė, kad informatikos inžineriją geriausia studijuoti Kauno technologijos universitete (KTU), finansus – ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, pedagogiką – Vytauto Didžiojo universitete (VDU).

Naują žurnalo numerį trečiadienį pristatę reitingų sudarytojai įvertino daugiau kaip 70 studijų krypčių ir konkrečias specialybes reitingavo atsižvelgdami į darbdavių nuomonę apie studijas baigusiuosius, priimtų studijuoti pirmakursių balus, alumnų įsidarbinimą ir gaunamą atlyginimą bei kitus rodiklius.

Kaip rodo paskelbti reitingai, norintieji studijuoti informatiką turėtų rinktis Vilniaus universitetą (VU), o informatikos inžineriją – KTU.

Ekonomiką, teisę, psichologiją, filosofiją geriausia studijuoti VU, vadybą – ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, viešąjį administravimą – VDU.

VU yra pirmas 31-oje vertintoje bakalaurų rengimo studijų kryptyje, VGTU – aštuoniose, KTU – penkiose vertintose bakalaurų rengimo studijų kryptyse, o dar trijose – vienintelis tos krypties studijas vykdantis universitetas.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./KTU Gynybos technologijų institutas
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./KTU Gynybos technologijų institutas

VDU yra pirmas penkiose vertintose bakalaurų rengimo kryptyse, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU) – keturiose, Vilniaus dailės akademija (VDA) – taip pat keturiose, ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas – trijose vertintose bakalaurų rengimo studijų kryptyse.

Klaipėdos universitetas (KU) yra pirmas vienoje vertintoje bakalaurų rengimo studijų kryptyje, o dar trijose yra vienintelis tos krypties studijas vykdantis universitetas. Aleksandro Stulginskio universitetas (ASU) pirmas vienoje vertintoje bakalaurų rengimo studijų kryptyje, o dar dvejose studijų kryptyse yra vienintelis tos krypties studijas vykdantis universitetas.

Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) yra pirma vienoje vertintoje bakalaurų rengimo studijų kryptyje. Lietuvos sporto universitetas (LSU) yra pirmas (vienintelis) vienoje vertintoje bakalaurų rengimo studijų kryptyje.

Gen. J.Žemaičio Lietuvos karo akademija yra vienintelė ir todėl pirma vienoje vertintoje bakalaurų rengimo studijų kryptyje.

Kolegijų bakalaurų studijas taip pat įvertinę žurnalo autoriai paskelbė, kad Vilniaus kolegija yra pirma 17-oje vertintų profesinio bakalauro rengimo studijų krypčių, o dar trijose – vienintelė tos krypties studijas vykdanti aukštoji mokykla. Kauno kolegija yra pirma septyniose vertintose profesinio bakalauro rengimo studijų kryptyse, o dar trijose – vienintelė tos krypties studijas vykdanti aukštoji mokykla.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

04:41
01:21
06:02

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min