Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2008 balandžio 22d. 14:40

Berneen po rasistų išpuolio Lietuvoje išvyko pas vyrą į Londoną (papildyta)

Foto naujienai: Berneen po rasistų išpuolio Lietuvoje išvyko pas vyrą į Londoną (papildyta)
zmones24.lt / Foto naujienai: Berneen po rasistų išpuolio Lietuvoje išvyko pas vyrą į Londoną (papildyta)
Plačiai nuvilnijęs rasistinis skandalas atskleidė dar vieną Berneen paslaptį. Pasirodo, mergina ištekėjusi!

Visą praėjusią savaitę žiniasklaidos taikinyje buvo nuskriausta, rasistų sumušta ir pažeminta, „Kelias į žvaigždes 3“ išpopuliarėjusi mergaitė iš Pietų Afrikos Respublikos, kurią į Lietuvą atviliojo svajonė dainuoti. Šiai graudžiai istorijai abejingų neliko. Sunerimo net patys aukščiausi šalies vadovai. Vieni šventai tiki, kad tai iš tiesų buvo rasistinis išpuolis, kiti, deja, mano – jog tai tik dar vienas jaunų žmonių pasistumdymas gatvėje, po kurio profesionalūs prodiuseriai bei televizijos atstovai išpūtė didžiulį burbulą. Žinoma, savireklamos tikslais. Kuo tikėti – kiekvienas renkasi pats. Keista tik, kodėl niekada po panašių dalykų spaudos konferencijų nerengė buvusi TV laidų vedėja Greta Šapkaitė.
Įdomu ir tai, kad artimi Berneen bičiuliai teigia, jog ji jau seniai norėjo išvykti iš Lietuvos, nes čia niekaip nesulaukė tokių honorarų, kokius gauna kitos Lietuvos scenos žvaigždės. Mergina tikėjosi, kad pradėjusi maudytis populiarumo šlovėje, o taip pastaruoju metu ir buvo – ją nuolat rodė per TV, ji apsinuoginusi puošė žurnalų viršelius – pinigėliai patys iš dangaus byrės. Deja, Lietuvoje stebuklų nebūna. Čia reikia dirbti – koncertuoti. Berneen pavargo laukti, tik visko mesti negalėjo – ją varžė griežtos TV ir prodiuserių sutartys ir, žinoma, skolos.
Kokios skolos? Juk į Lietuvą Berneen atsivežė leidybinės kompanijos „Bomba records“ rinkodaros vadovas Karolis Malinauskas. Karolio draugas Berneen sutiko Londone. Tuo metu ji dirbo vienoje Londono parduotuvėje. Buvo ir vis dar yra ištekėjusi už kauniečio, Londone dirbančio statybose. Tačiau dėl populiarumo ir muzikinės karjeros Berneen buvo pasiryžusi viskam – netgi išsižadėti savo mylimojo, dėl kurio nebuvo deportuota iš Londono į Afriką, ir visų jo giminaičių. Londone su Andriumi Čereška Berneen turi namuką. Tik jai išvažiavus į Lietuvą siekti dainininkės karjeros, vyrukui teko gerokai susiveržti diržus ir vienam mokėti paskolą. Jo artimi bičiuliai prasitarė, kad kone už paskutinius pinigus jis buvo užsisakęs ir „Viasat“ palydovinės televizijos paslaugas, kad tik matytų, kaip jo mylimojo daro muzikinę karjerą realybės šou „Kelias į žvaigždes 3“. Nelengva žmogui po sunkių darbų stebėti, kaip jo mylimoji pusnuogė maudosi vonioje ir flirtuoja su kitais, kaip ir ji svajojančiais tapti žvaigždėmis.
Nuo praėjusios vasaros Berneen gyveno Lietuvoje. Žinodamas, kokia sudėtinga merginos finansinė padėtis, Karolis parūpino jai būstą, mokėjo visus mokesčius, pirko maistą, duodavo pinigų drabužiams bei smulkioms išlaidoms. Vos Berneen pasidarydavo liūdna, leisdavo jai naudotis savo mobiliuoju telefonu ir skambinti į Londoną mylimajam, o jei reikdavo, ir lėktuvo bilietus nupirkdavo. Žinoma, tikėdamas, kad vėliau jie kartu bendradarbiaus ir Berneen grąžins visas skolas. Puikiai išmanydamas Lietuvos rinką ir žinodamas, kada, kaip ir kiek uždirba pramogų pasaulio žvaigždės, pradžioje Karolis surado Berneen darbą – privačioje užsienio kalbų mokykloje kartą per savaitę po 2 akademines valandas dėstyti anglų kalbą. Beje, muzikinės karjeros pradžioje toje pačioje mokykloje anglų ir ispanų kalbas dėstė „InCulto“ grupės lyderis Jurgis Didžiulis. Tačiau išdidžioji Berneen už 1000 litų dirbti nesutiko. Juk žvaigždės nedirba!
Greitai realybės šou „Kelias į žvaigždes 3“ išpopuliarėjusi Berneen, į kurį taip pat pateko per Karolį ir jo kolegą, tapo kone LNK veidu ir pasijuto tikra žvaigžde. Išėjusi iš realybės šou ji „persimetė“ pas kitą prodiuserį, tikėdamasi, kad dabar neturės jokių finansinių problemų ir pinigus jai mokės tiesiog už gražias akis. Tačiau situacija nesikeitė: kad ir kokia ši mergina buvo populiari televizijoje, kvietimų koncertuoti kaip, tarkime, Radži ar Merūnas ji nesulaukė.
Prieš daugiau nei savaitę įvykęs incidentas buvo puiki priežastis ir proga tiesiog susikrauti lagaminus, apšaukti lietuvius rasistais ir dingti iš Lietuvos. Įdomu tai, kad po šio incidento Berneen prodiusere tapo Alano Chošnau gyvenimo draugė ir prodiuserė Aida Žiliūtė, bet trumpam – Berneen jau beveik pasirašė sutartį su labai rimtais prodiuseriais, kurie sieks, kad ji taptų tarptautinio lygio dainininkė. Daugiau šios žavios, egzotiškos merginos, apsinuoginusios ant vyrų žurnalų viršelių, lietuvaičiai tikrai nepamatys – Berneen įsitikinusi, kad ji gali tapti populiari bei įdomi ir be pigių reklaminių triukų.
Juk ji dėl svajonės dainuoti Afrikoje paliko savo artimiausius žmones. Berneen šeima pinigų niekada neturėjo, todėl išsiųsti dukros mokytis ar gyventi svetur neįstengė. Tačiau ji neprarado vilties – svajojo apie Europą ir dainininkės karjerą. Baigus mokyklą, tėvai dukros norams jau nesipriešino. Visi giminaičiai dėl Berneen svajonės paaukojo visas savo santaupas. Tada ji nusipirko bilietą į Londoną, susikrovė lagaminus ir su 600 svarų – už tokią sumą Londone galima pragyventi daugiausiai dvi savaites – išskrido. Londone mergina neturėjo nei draugų, nei pažįstamų. Svetimame mieste atsidūrė visiškai viena. Vėliau susirado draugų, ištekėjo. O po kurio laiko, sutikusi Karolį Malinauską, ir žvaigžde Lietuvoje tapo...

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Temos: 2 Berneen Londonas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

OfiSPA – vieta dirbti ir nepavargti

Video

03:08
07:33
00:20

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min