Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 10d. 16:18

Šorena: lieku gyventi Lietuvoje (papildyta sausio 14 d.)

Šorena ir Audrius Bružas
Viganto Ovadnevo nuotr. / Šorena ir Audrius Bružas

Tie, kurie pamilo gruzinę Šoreną, projekto „Šok su manimi“ nugalėtoją, gali lengviau atsipūsti – ji lieka gyventi Lietuvoje. Nors aštrių patiekalų mėgėja ne iš karto pamėgo lietuvišką virtuvę ir jai teko pratintis prie atšiauresnio Lietuvos klimato, mūsų šalyje ši mergina rado širdžiai mielą užsiėmimą ir daug brangių žmonių.

Vardas, pavardė: Šorena Džaniašvili.
Gimimo data, vieta: 1988 07 12, Tbilisis, Gruzija. 21 m.
Šeima, kurioje gimė: tėtis – sraigtasparnių pilotas, mama – namų šeimininkė; turi seserį, kuri mokosi ir dirba Londone.
Užsiėmimas: Gruzijoje studijuoja teisę; jėgas išbandė keliuose televizijos projektuose; televizijos laidos vedėja; laimėjo projektą „Šok su manimi“; ateitį Šorena sieja su dainavimu.

Visi žino, kad apie asmeninį gyvenimą Šorena stengiasi nešnekėti. Ar jai taip kažkas patarė, ar mergina tiesiog bijo nubaidyti savo laimę? „Nei pirmas, nei antras variantas, – šypsosi gražuolė. – Juk pats žodžių junginys „asmeninis gyvenimas“ pasako, kad apie tai pasakoti visiems, o juo labiau nepažįstamiems žmonėms, nedera.“

Viganto Ovadnevo nuotr./Šorena Džaniašvili
Viganto Ovadnevo nuotr./Šorena Džaniašvili

Šorena, šokių projektas, kuriam skyrei tiek daug laiko, tiek pastangų, jau baigėsi, ar jauti, kad kažko trūksta?

Projektas tęsėsi pusę metų, ir aš beveik kasdien visą savo laiką leisdavau šokių salėje. Taigi dabar man nėra nieko geriau už poilsį. Gal ir keistai skambės, bet repeticijų nepasiilgstu. Dabar stengiuosi atlikti visus darbus, kurių nespėjau.

Ar tiesa, kad 2009-ieji Tau padovanojo kur kas daugiau, nei kada nors galėjai  svajoti: atvykai gyventi į nepažįstamą šalį, kur radai daug draugų, įsisukai į šou pasaulį, sėkmingai debiutavai muzikos srityje, iškovojai geriausios šokėjos titulą?

Tikrai nenujaučiau, kad praėjusieji metai man bus tokie sėkmingi. Tiesa, kad pasiekčiau užsibrėžtų tikslų, įdėjau be galo daug pastangų. Esu nepaprastai laiminga, jog mano gyvenimas susiklostė būtent taip.

Ką prieš projekto finalą Tau kuždėjo širdis?

Mano širdis tylėjo, nes po tiek įdėto darbo ji buvo pavargusi ir neturėjo jėgų nuspėti, kaip baigsis finalas (juokiasi). Kalbant rimtai, tai buvo pirmas ir kol kas vienintelis atvejis, kai mano intuicija mane apgavo.

Praėjusiais metais prasitarei, kad į Lietuvą atvykai dirbti, užsidirbti ir už sutaupytus pinigus įsigyti automobilį. Dabar, kai laimėjai pagrindinį prizą, Tavo svajonė pasiekiama ranka.

Taip, planai nepasikeitė. Ketinu pirkti automobilį (šypsosi).

Jono Staselio nuotr./Šorena Džaniašvili ir Stano
Jono Staselio nuotr./Šorena Džaniašvili ir Stano "Žvaigždžių duetuose"

Buvai užsiminusi, kad kai baigsis projektas, būtinai aplankysi tėvynę. Gal Gruzijoje sutikai Naujuosius metus?

Gruzijoje dar nebuvau, tačiau artimiausiu metu planuoju tai padaryti. Naujuosius metus sutikau Lietuvoje su širdžiai mielais žmonėmis.

Ar vis dar bendrauji su šokių partneriu Deividu? Buvo kalbų, kad paskutinę savaitę prieš finalą dažnai pykotės.

Oi, mes pykomės ne tik paskutinę savaitę (juokiasi)! Bet, nepaisant to, mūsų santykiai buvo ir, tikiuosi, išliks draugiški ateityje.

Internete balsavę žmonės Tave išrinko gražiausia 2009-ųjų mergina. Ar smagu, kad Lietuvos vyrai taip palankiai vertina ne tik Tavo talentą, bet ir išvaizdą?

Žinoma! Malonu, kai žmonės apie tave atsiliepia gerai.

Visiems smalsu, ar žadi likti gyventi Lietuvoje?

Be abejonės, liksiu gyventi Lietuvoje. Visi mano planai yra susiję su šia šalimi. Kaip tik dabar įrašinėju debiutinį albumą, rengiu programą, kurią, tikiuosi, palankiai įvertins mano gerbėjai. Jei matysiu, kad man sekasi, galbūt surengsiu ir turą po Lietuvą.

Gretos Skaraitienės nuotr./Šorena su mama
Gretos Skaraitienės nuotr./Šorena su mama

O Tavo vestuvės, tikriausiai, bus keliamos dukart?

Taip (juokiasi). Vestuves kelsime abiejose šalyse: ir Gruzijoje, ir Lietuvoje.

Kai atvykai gyventi į Lietuvą, sakei, kad neįsivaizduoji savęs su mylimu žmogumi bendraujančios svetima kalba. Tačiau likimas Tau iškrėtė pokštą. Sakyk tiesą, ar Tau gražiai skamba žodžiai „aš tave myliu“?

Tai patys gražiausi, patys šilčiausi žodžiai, kokius man kada nors teko išgirsti (šypsosi).
 

„Privatu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min