Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 05 08, 16:34

Užsienio reikalų ministras su darbo vizitu lankysis JAV

Gegužės 9-10 dienomis užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Vašingtone, Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).
Gabrielius Landsbergis
Gabrielius Landsbergis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Vizito metu ministras G.Landsbergis susitiks su JAV Valstybės sekretoriaus pavaduotoja Wendy Sherman, JAV prekybos atstove Katherine Tai, JAV Prezidento patarėjais. Susitikimų metu bus aptariami aktualūs Lietuvos ir JAV dvišalio bendradarbiavimo klausimai, saugumo situacija regione ir poreikis stiprinti Baltijos valstybių gynybą, taip pat prekybos ir ekonominiai ryšiai, karas Ukrainoje, bendradarbiavimas Indijos-Ramiojo vandenyno regione.

Vašingtone ministras taip pat dalyvaus Miuncheno lyderių susitikimuose, kurie yra Miuncheno saugumo konferencijos sudėtinė dalis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min