Dabar populiaru
Publikuota: 2014 sausio 2d. 18:04

80-mečiai keleiviai Vilniaus troleibusais ir autobusais gali važinėti už 10 litų per metus

Klientų aptarnavimo centras
Vilniaus savivaldybės nuotr. / Klientų aptarnavimo centras

Senjorai, sulaukę 80 ir daugiau metų, sostinėje jau gali įsigyti 365 dienų autobusų ir troleibusų bilietus už 10 litų.

Vilniuje jau prekiaujama 365 dienų bilietais, kuriuos už 10 Lt gali įsigyti senjorai, sulaukę 80 ar daugiau metų. Taip pat šį bilietą gali įsigyti ir nuo 1939–1990 metų okupacijų nukentėję asmenys: politiniai kaliniai ir tremtiniai, buvusių getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniai.

Šiuo transporto bilietu papildžius Vilniečio kortelę, jis aktyvinamas viešojo transporto priemonėse, kaip ir visi kiti viešojo transporto bilietai. Po aktyvinimo bilietas galios 365 dienas. Keleiviams, kuriems vis dar kyla klausimų kaip naudotis Vilniečio kortele, rekomenduojama susipažinti su Vilniečio kortelės naudotojo gidu.

VIDEO: Vilniečio kortelės naudotojo gidas

Informacija apie naują bilietą skelbiama viešajame transporte. Taip pat per artimiausias dvi savaites bus pradėti platinti ir šį 365 dienų bilietą pristatantys lankstinukai.  Jie bus dalinami Vilniečio kortelės prekybos vietose.

Vilniaus miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad norint įkelti šį 365 dienų bilietą, Vilniečio kortelei turi būti priskirta 80 proc. nuolaida. Jei kortelei priskirta ne 80 proc. nuolaida, tai norint pakeisti Vilniečio kortelei priskirtą nuolaidą, reikia kreiptis į SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centrą, esantį V.Kudirkos aikštėje.

Vilniečio korteles galima įsigyti ir papildyti spaudos kioskuose, „Maxima XX“ ir „Maxima XXX“ prekybos centrų informacijos skyriuose bei SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centre. Šiuo metu jau išplatinta beveik 460 tūkst. Vilniečio kortelių, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

06:21
02:48:11
16:03

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Šaltibarščiai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min