Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baro „Cash“ vadovas nubaustas už lauko kavinės įrengimą ne pagal projektą

Pasigirdo kalbų, kad lauko kavinė prie Šv.Kotrynos bažnyčios įrenginėjama neteisėtai.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / S.Visockas turėjo problemų ir dėl vyninės šalia Šv.Kotrynos bažnyčios
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai buvo gavę Vilniaus g. 22/1 namo gyventojų prašymus dėl triukšmo sklindančio iš baro „Cash“ ir galimai neteisėtų statybų. Bendrovės direktoriui skirta bauda.

Kovo 17 d. Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnai surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą „Imperatoriaus rūmai“ direktoriui Stepui Visockui už tai, kad įrenginėjo kavinės lauko prekybos vietą ne pagal patvirtintą projektą – įrengta medinė terasa, kuri nenumatyta projekte. 

Pernai gruodžio 12 d. buvo pritarta UAB „Imperatoriaus rūmai“ maitinimo įstaigos patalpų Vilniaus g. 22/ Labdarių g. 1 langų keitimo techniniam projektui ir 9 kv. m  ploto lauko kavinei įrengti prie pastato.

Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai taip pat patikrino gyventojų skunduose išdėstytas aplinkybes dėl viešosios rimties trikdymo. Iš viso į barą savaitgaliais važiuota 14 kartų, nuo 24 iki 3.30 val. ryto, tačiau viešosios rimties trikdymo ir kitų pažeidimų nustatyta nebuvo. Baras įtrauktas į Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnų kontroliuojamų objektų sąrašą ir yra reguliariai toliau tikrinamas.

Šio baro kaimynystėje įskūrę gyventojai savaitgalį išplatino internete viešą laišką, kuriame piktinosi tiek baru „Cash“, tiek jo šeimininku, kuris esą nesilaiko nustatytų taisyklių, stato savavališkus statinius ir nepaiso nei gyventojų, nei teisėsaugos pareigūnų bei savivaldybės atstovų.

Vilniaus savivaldybė taip pat priminė, kad savivaldybės nėra įgaliotos kontroliuoti statybų teisėtumo, nes tai yra Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos kompetencija. 

Prašome gyventojų apie galimai neteisėtas statybas nedelsiant pranešti minėtos inspekcijos Vilniaus teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros skyriui (A. Juozapavičiaus g. 9,   LT-09311 Vilnius).

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min