Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 24d. 15:34

Jau daugiau nei 14 tūkstančių senjorų įsigijo metinius transporto bilietus už 10 Lt

Transportas
BFL/Sauliaus Žiūros nuotr. / Transportas

Vilniuje jau daugiau nei 14 tūkstančių senjorų per beveik tris mėnesius įsigijo terminuotąjį 365 dienų bilietą, skirtą asmenims, sulaukusiems 80 ir daugiau metų bei nukentėjusiems nuo 1939–1990 metų okupacijų: politiniams kaliniams ir tremtiniams, buvusių getų, koncentracijos ar kitokio tipo prievartinių stovyklų kaliniams.

Šiuo transporto bilietu papildžius Vilniečio kortelę, jis aktyvinamas viešojo transporto priemonėse, kaip ir visi kiti viešojo transporto bilietai – įlipus į autobusą ar troleibusą pakanka su Vilniečio kortele paliesti geltonojo komposterio ekraną ir sulaukti garsinio signalo. Bilietas bus pažymėtas, kai pasigirs garsinis signalas, o komposterio ekrane pasirodys laikas iki kada galioja aktyvintas bilietas. Pasitikrinti, ar bilietas aktyvintas ir kiek laiko galioja galima kaskart įlipus į viešojo transporto priemonę ir Vilniečio kortele palietus geltonąjį komposterį.

Vilniaus miesto savivaldybė atkreipia dėmesį, kad norint įkelti šį 365 dienų bilietą, Vilniečio kortelei turi būti priskirta 80 proc. nuolaida. Jei kortelei priskirta ne 80 proc. nuolaida, norint pakeisti Vilniečio kortelei priskirtą nuolaidą, reikia kreiptis į savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ Klientų aptarnavimo centrą, esantį V. Kudirkos aikštėje.

Vilniečio korteles galima įsigyti ir papildyti spaudos kioskuose, „Maxima“ prekybos centrų informacijos skyriuose bei „Susisiekimo paslaugų“ Klientų aptarnavimo centre. Šiuo metu jau išplatinta beveik 475 tūkst. Vilniečio kortelių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min