Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 1d. 12:49

Vilniaus mokyklose darželinukams įkurtose grupėse dar yra pusšimtis laisvų vietų

Vaikų darželis
Vaikų darželis

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad dar yra laisvų vietų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse, įkurtose bendrojo lavinimo mokyklose.

Laisvos vietos yra trijose sostinės mokyklose. Naujininkų mokykloje 4-6 metų amžiaus vaikų grupėse – 31 laisva vieta.  Emilijos Pliaterytės progimnazijoje 5-6 metų amžiaus grupėje – 10 laisvų vietų.  Karaliaus Mindaugo pagrindinėje mokykloje: 4-5 metų amžiaus grupėje – 3 laisvos vietos; 6-7 metų amžiaus grupėje – 7 laisvos vietos.

Nors darželinukams ugdymo grupės įkurtos bendrojo lavinimo mokyklose – mažiesiems mokinukams įrengtos atskiros nuo bendrojo ugdymo proceso patalpos žaidimams, miegui, o mokyklų kiemuose ir atskiros vaikų žaidimų aikštelės. 

2014 metais Vilniuje įsteigta 1379 papildomų vietų priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikams.

Tikslingai panaudojus darželių patalpas (buvę savarankiškai įrengti muziejai, sporto salės ir pan.) ir įrengus atskiras patalpas bendrojo lavinimo mokyklose, 2014 metais Vilniuje įsteigta 1379 papildomų vietų priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikams

Iš anksto susitarus su mokyklų vadovais, tėvai gali atvykti ir apžiūrėti darželinukų grupes mokyklose.

Prašymus į laisvas vietas galima pildyti elektroniniu būdu arba Savivaldybėje, prie 20 ir 21 langelių. Internetu www.vilnius.lt užpildytas prašymas turi tokią pačią galią, kaip ir savivaldybėje pateiktas prašymas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:58
00:23
02:02

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min