Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilnius įvertintas kaip geriausias miestas steigti paslaugų centrams Centrinėje ir Rytų Europoje

Pilies g. Vilniuje ankstyvą rytą
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Pilies g. Vilniuje ankstyvą rytą
Šaltinis: 15min
0
A A

Varšuvoje vykusiuose Vidurio ir Rytų Europos paslaugų centrų apdovanojimuose Vilnius buvo įvertintas kaip geriausias miestas steigti paslaugų centrams Centrinėje ir Rytų Europoje. Aplenkęs Rygą ir Budapeštą, Vilnius užsitikrino lyderio poziciją regione.

„Pastaruoju metu pastebimas vis didesnis jungtinių paslaugų ir paslaugų trečiosioms šalims centrų kūrimas. Dešimtys įmonių (tarp jų – „Western Union“, „Barclays“ ir kiti) jau įvertino investicinį Vilniaus potencialą, valdžios stabilumą ir palankią aplinką bei investicijų atsiperkamumą. Vien 2013 m. Vilniuje pradėta įvairių investicinių projektų už beveik 1,5 mlrd. Lt, sukurta 10 tūkst. darbo vietų, 200 tūkst. kv.m plotų skirtų verslui, mokslui ir visuomenės poreikiams. Tai – didžiulis Vilniaus ir Vyriausybės bei jai pavaldžių agentūrų pasiekimas, dirbant, kad būtų sukurtos investuotojams palankios verslui sąlygos, taip pat gauta didžiulė nauda miestui ir valstybės biudžetui“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas. 

Lenkijos verslo žiniasklaidos grupės „BiznesPolska“ rengiamų apdovanojimų komisija rinko geriausius miestus, kuriose įsikūrusios užsakomąsias ir jungtines paslaugas teikiančios bendrovės bei geriausius šiais metais Vidurio ir Rytų Europos regione veikiančius paslaugų centrus.

„Geriausiu miestu“ Vidurio ir Rytų Europos regione buvo paskelbtas Vilnius. Vilniuje įsikūrusiuose paslaugų centruose šiuo metu vidutiniškai dirba 38 iš 10 tūkst. miestiečių, kai tuo tarpu Kaune – 7, Krokuvoje 10 tūkst. gyventojų tenka 76 dirbantieji paslaugų centruose. 

Neseniai „The Financial Times“ leidinys „FDI Magazine“, publikuojantis naujienas apie tiesiogines užsienio investicijas ir pasaulinę apžvalgą apie investicijas, Vilniui skyrė pirmą vietą pagal ekonominį investicijų efektyvumą. Vilnius aplenkė tokius miestus kaip Talinas, Brno, Gdanskas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min