2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Julianas Assange'as toliau lieka kalėjime, nes Švedija apskųs teismo nutartį jį paleisti už užstatą

Tinklalapio „WikiLeaks“ įkūrėjas Julianas Assange'as turės likti kalėjime, nes Švedijai atstovaujantys teisininkai antradienį pranešė, kad žada užginčyti ankstesnį Londono teismo nutarimą paleisti jį už užstatą.
JAV teisėsauga pradėjo tirti baudžiamąją bylą dėl „WikiLeaks“ veiklos ir  žada patraukti atsakomybėn „WikiLeaks“ vadovą J.Assange'ą (nuotr.), tuo tarpu šis jau planuoja naujus smūgius pasaulio galingiesiems.
„WikiLeaks“ veikla sukėlė rezonansą. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Teisininkė Gemma Lindfield pasakė Vestminsterio magistratūros teisme, kad Švedijos prokurorai žada užginčyti nutarimą paleisti J.Assange'ą už užstatą.

Manoma, kad apeliacinis skundas bus paduotas per 48 valandas.

Anksčiau pranešta, kad Dždžiosios Britanijos teismas sutiko tinklalapio „WikiLeaks“ įkūrėją J.Assange'ą paleisti už užstatą.

Nutarimą J.Assange'ą paleisti už 150 tūkst. svarų sterlingų užstatą priėmė Vestminsterio magistrato teismas posėdyje, vykusiame gruodžio 14 dieną. J.Assange'o laiduotoja tapo jo draugė Sarah Saunders.

Netrukus po to J.Assange'o advokatas Markas Stephensas žurnalistams klaidingai nurodė, kad Švedija neketina paduoti apeliacijos dėl Australijos piliečio paleidimo į laisvę už užstatą.  

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min