Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Lietuvos ir Lenkijos prezidentai pasiryžę stiprinti dvišalę strateginę partnerystę

Prezidentė D.Grybauskaitė ir Lenkijos vadovas B.Komorowskis
Prezidentūros nuotr. / Prezidentė D.Grybauskaitė ir Lenkijos vadovas B.Komorowskis
Šaltinis: 15min
0
A A

Trečiadienį vakare Krokuvoje po iškilmingos vainikų padėjimo ceremonijos prie Žalgirio mūšio paminklo ir šiai progai skirtos parodos atidarymo Karalių rūmuose Vavelyje įvyko Lietuvos prezidentės Dalios Grybauskaitės ir išrinktojo Lenkijos prezidento Bronislawo Komorowskio dvišalė darbo vakarienė.

Vakarienės metu aptarti svarbiausi Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo klausimai energetikos, saugumo srityse, bendri tikslai ir interesai, jų įgyvendinimas Europos Sąjungoje ir NATO.

„Bendra Lietuvos ir Lenkijos istorinė atmintis, kuri taip ryškiai įprasminta Krokuvos Karalių rūmuose Vavelyje, ir toliau jungia abi tautas, įkvepia bendrai veiklai. Esu tikra, jog mano bendradarbiavimas su naujuoju Lenkijos Prezidentu B. Komarowskiu bus abipusiškai naudingas, sustiprins dviejų strateginių partnerių – Lietuvos ir Lenkijos – tarpusavio santykius", – po dvišalės vakarienės sakė Lietuvos vadovė.

Ketvirtadienį Varšuvoje prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Vidurio ir Rytų Europos valstybių vadovais dalyvaus dalykiniuose pusryčiuose ir istorinėje Žalgirio mūšio vietovėje Griunvalde sakys sveikinimo kalbą 600-ųjų Žalgirio mūšio metinių iškilmėse.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min