Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žalgirio mūšio metines paminės žygiu per Lietuvą (nuotraukos)

Trakuose
Jono Plentos nuotr. / Trakuose
Šaltinis: 15min
0
A A

Penktadienį prasideda simbolinis senovinių automobilių žygis per Lietuvą, skirtas Žalgirio mūšio 600-osioms metinėms. Paradą vainikuos įspūdinga naktinė ekipažų fotosesija Kaune.

Lietuvos klasikinių automobilių klubo ir prekybos miestelio „Urmas“ iniciatyva Žalgirio mūšio jubiliejui paminėti skirtas senovinių automobilių žygis startuoja Vilniuje, o vakarop pasieks ir Kauną.

„Šiais metais minime išskirtinio masto istorinę šventę. Nusprendėme, kad šis žygis, nors ir labiau simbolinis, tikrai prisidės prie Žalgirio mūšio gražaus atiminimo“, – sakė prekybos miestelio „Urmas“ rinkodaros vadovas Jonas Plenta.

Į dienos pavakarę žygio dalyviai, daugiau kaip 25 senovinių automobilių kolona, trumpam sustos Kauno Rotušės aikštėje, kur vyks senovinių mugės vargonų koncertas, šventės proga sveikins žinomi miesto žmonės.

Po iškilmingos ceremonijos ekipažai pajudės į prekybos miestelį „Urmas“, kur šalia verslo centro „1000“ vyks įspūdinga naktinė senovinių automobilių fotosesija.

Visą šeštadienį žmones džiugins žygio ekipažų paroda, taip pat bus renkamas stilingiausias bei labiausiai verslo centro „1000“ įvaizdį atitinkantis automobilis.

„Prekybos miestelis „Urmas“ visada pažymi svarbias Lietuvai datas, tai yra kiekvieno pareiga. Pernai Lietuvos tūkstantmečio proga organizuotas grafiti čempionatas nuskambėjo ir už Lietuvos ribų. Tikimės, kad ir šis žygis bei jam skirti renginiai sulauks plataus susidomėjimo“, – teigė J.Plenta.

Žygio per Lietuvą programa

Liepos 16 diena, penktadienis

11.30 val. Žygio dalyviai renkasi Daukanto aikštėje, Vilniuje

19 val. Automobiliai sustos Kauno Rotušės aikštėje, vyks senovinių mugės vargonų koncertas

20 val. Žygio dalyvius sveikins Kauno Rotušės ceremonmeisteris Kęstutis Ignatavičius, kiti žinomi miesto žmonės

21 val. Prie verslo centro „1000“ (Taikos pr. 88A) vyks naktinė žygio ekipažų fotosesija

Liepos 17 diena, šeštadienis

Visą dieną prie verslo centro „1000“ vyks senovinių automobilių paroda

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min