2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2022 10 21

Ar žydinčios pievos padės skęstančioms gatvėms? Jei Tau rūpi, prisijunk

Spalio 24 d. prasideda jau ketvirtus metus Aplinkos ministerijos organizuojama Klimato savaitė. Renginiu siekiama atkreipti verslo ir visuomenės dėmesį į aktualiausius klimato kaitos klausimus. Klimato savaitę spalio 24 d. atidarys nacionaline klimato kaitos konferencija „Klimato kaita ir miestai: ar žydinčios pievos padės skęstančioms gatvėms?“, kurią pirmadienį nuo 10 iki 16 val. kviečiame stebėti tiesiogiai 15min portale.
Klimato kaita
Klimato kaita / 15min nuotr.

Konferencijoje sužinosite įdomių faktų apie klimato kaitos įtaką miestams, išgirsite, kaip ateityje keisis Lietuvos klimatas ir kokios priemonės padės prisitaikyti.

Savivaldybėms bus pasiūlyti naudingi įrankiai, projektai ir paramos galimybės, kurie padės įgyvendinti klimatui neutralios gyvensenos principus, sumažinti neigiamą klimato kaitos poveikį.

Pranešimus skaitys ir įžvalgomis dalinsis Europos Komisijos, Europos Aplinkos Agentūros, Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO), Vilniaus universiteto atstovai.

Transliaciją stebėkite portale 15min:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min