2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2021 11 05

Konferencija „ŽALIAS“ – jau lapkričio 8 dieną 15min eteryje

Apie ekologiją, tvarumą, klimato atšilimą yra kalbama išties nemažai, o ir informacijos šiomis temomis internetinėje erdvėje yra daugybė. 15min pristato pirmąją konferenciją „ŽALIAS“, kurioje 14 profesionalų papasakos viską, ką jums reikia žinoti apie tvarumą ir kaip žingsnelis po žingsnelio prisidėti prie žalesnio visų mūsų rytojaus.
Konferencija "Žalias"
Konferencija "Žalias"

„Konferencija „ŽALIAS“ siekia ne tik visuomenei papasakoti apie tvarumą, tačiau ir apžvelgti ekologijos problemas iš skirtingų požiūrio taškų. Renginyje kalbės nevyriausybinių organizacijų atstovai, verslo įmonių vadovai, žurnalistai, Lietuvos valstybės politikai ir Europos sąjungos pareigūnai, įvairūs aktyvistai. Ekologija yra aktuali mums visiems ir labai svarbu matyti bendrą vaizdą, o ne nuotrupas“, – sakė konferencijos vadovas Vytenis Utaras.

Audra Balundė
Audra Balundė

Viena iš pranešėjų, psichologė Audra Balundė pasakos apie dar gan retai minimą aplinkos psichologiją. Mokslininkė tyrinėja įvairius žmonių psichologijos aspektus, susijusius su ekologija – juk vieni rūšiuoja, stengiasi mažiau vartoti, o kiti ne tik kad nekreipia į tai dėmesio, bet ir išmeta panaudotas padangas miške ar atvirai neigia net ir akivaizdžiausius klimato kaitos faktus. Šiame pranešime išgirsite apie įvairias šio elgesio priežastis ir kaip galima formuoti pozityvias ekologines tendencijas visuomenėje.

Milda Noreikatė–Bobinienė bei Gytis Kapsevičius konferencijoje atstovaus žurnalistinio darbo pusri. Milda Noreikatė–Bobinienė jau trejus metus veda radijo laidą apie tvarų gyvenimą, o 15min verslo žurnalistas Gytis Kapsevičius atliko didžiulę analizę ir parengė Lietuvos savivaldybių žaliąjį indeksą. Apie tai, kaip nepritrūkti temų dešimtims laidų apie tvarumą ir kaip suskaičiuoti, kas „žalias“, o kas ne – pokalbiuose su Milda Noreikate–Bobiniene bei Gyčiu Kapsevičiumi.

Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Gytis Kapsevičius
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr./Gytis Kapsevičius

Julija Maslinskaitė ir Laurynas Braškus iš Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko laužys stereotipus apie tvarų verslą. Iki šiol gajus požiūris, neva tokio tipo įmonės vos išsilaiko ir „gyvena“ iš labdaros ar gerų norų. Julija bei Laurynas dirba su ekologinių verslų idėjomis bei padeda pradedantiems savą verslą ne tik pristatyti gerą idėją, bet ir parengti finansiškai tvarų verslo planą, pritraukti investuotojų.

Visą pranešėjų sąrašą rasite renginio polapyje. Apie konferencijos programą daugiau paskaityti galite ir šiame tekste. Primename, kad „ŽALIAS“ konferenciją 15min eteryje kviečiame stebėti lapkričio 8 dieną, nuo 10 valandos ryto.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min