Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 7d. 09:00

„Be2gether“ festivalyje planuojamos masinės vestuvės

„Be2gether“ festivalyje planuojamos masinės vestuvės.
Organizatorių nuotr. / „Be2gether“ festivalyje planuojamos masinės vestuvės.

Birželio 25–27 d. Norviliškėse vyksiančiame muzikos ir meno festivalyje „Be2gether“ planuojamos masinės lankytojų vestuvės. Pirmaisiais festivalio metais milžiniško dėmesio sulaukusi pramoga šiemet vėl pakvies visus mylinčius ir norinčius būti kartu duoti santuokos įžadus pilies pievose kiek neįprastu būdu.

„Lietuvis yra mąslus, santūrus ir rimtas. Gal net šiek tiek liūdnas. Todėl festivalyje užsikrėtus linksmuoju virusu, žmogus gali pasimesti savo esybėje, jam staiga gali kilti begalinis, neapsakomas noras kažką keisti savo gyvenime. Ir štai – susimąstęs pilietis, kamuojamas egzistencinių klausimų, išvysta mūsų santuokos palapinę. Jam kyla išganinga mintis: SANTUOKA.  Senovės išmintis sako, pradėkime keistis nuo savęs. Ir žmogus nusprendžia: reikia  ženytis“, – „Be2gether“ vestuves pristato jas rengiantys „Trupės Liūdi“ aktoriai. 

„Trupė liūdi“ pabrėžia, kad į santuoką žiūri rimtai ir visos „Be2gether“ vestuvės bus tikros. Todėl norintys tuoktis turės: būti pilnamečiai, žinoti bei pasakyti savo ir sutuoktinio vardą.

Vestuvių ceremonijomis pasirūpins patyrusi komanda. Ji išnuomos specialiai šioms jungtuvėms sukurtus nuometą ir varlytę, gyvai gros, fotografuos (žinoma, su pačių lankytojų atsineštu fotoaparatu ar filmavimo kamera). Jei reikės organizacinė vestuvių komanda netgi padės susirasti arba išsinuomoti nuotaką ar jaunikį. Kiekviena pora galės pasirinkti būtent jiems labiausiai tinkamą auksinį, sidabrinį ar bronzinį vestuvinį paketą. Festivalio organizatorių teigimu, pirmaisiais metais festivalyje susituokė daugiau nei pusė šimto porų, šiemet tikimasi dar didesnio jungtuvių aktyvumo.

„Be2gether“ vestuves rengianti „Trupė Liūdi“ – tai jaunieji Lietuvos aktoriai savo kūryboje ieškantys ribos tarp džiaugsmo ašarų ir isteriško juoko. Nepaisant jaunatviškos energijos, jiems nestinga sveikos (auto)ironijos, kuri pastebima tiek žaisminguose spektakliuose, tiek spontaniškose trupės improvizacijose. „Mes – tai įrodymas, jog liūdnos perspektyvos dažnai gali tapti kūrybos akstinu“, – apie save teigia „Trupė Liūdi“.

Paskutinę birželio savaitgalį griaudėsiančiame „Be2gether“ dviejose didelėse scenose ir klubinėje palapinėje gros keliasdešimt atlikėjų iš Lietuvos ir viso pasaulio, tarp kurių: „Empire Of the Sun“, „Skunk Anansie“, Roots Manuva, „Who Made Who“, „Ruble“ ir daugelis kitų. Šiemet rengiama dar įvairesnė ir gausesnė meno ir pramogų programa, kurioje jau paskelbtas Gyčio Ivanausko teatras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min