Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į „Be2gether“ kvietė baltas žirgas, ožka ir šokantis Lukošius (nuotraukos)

Aktoriai ir muzikantai pristatė šmaikščias festivalio „Be2gether“ mados tendencijas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Aktoriai ir muzikantai pristatė šmaikščias festivalio „Be2gether“ mados tendencijas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Kas čia vyksta?“, „O kaip gerai atrodo!“, „Tu tik pasižiūrėk!“, – vienas su kitu šnibždėjosi vilniečiai ir svečiai iš užsienio, ketvirtadienio vakarą Vokiečių gatvėje išvydę šmaikštų ir net pritrenkiantį originalių madų šou. Akylesnė akis galėjo atpažinti šarmingos trupės „Liūdi“ ir kitus žinomus aktorius, muzikantus iš grupės „Biplan“ ir Arnoldą Lukošių, kurie demonstravo, kaip reikėtų patogiai ir praktiškai pasipuošti festivaliui „Be2gether“.

„Štai modelis, kuris vadinasi „Moterys dvi, o problema – viena“, – visiems smalsuoliams dvi bendro rūbo sujungtas moteris pristatė renginio vedėjas. – O čia – moteris-stalas ir vyras-kėdė!“

Šis duetas parodė, kaip patogu jiems kartu bendrauti, kol vyriškis nepradeda ieškoti ko tai po stalu...

Būsimiems „Be2gether“ dalyviams modeliai parodė, kaip patogu tiesiog apsirengti aptemptą sportinį kostiumą arba būti žmogumi-miegmaišiu.

„Ėjo ėjo link palapinės, nepriėjo ir užmigo pakeliui – tai ne bėda, nes jūs jau su miegmaišiu“, – lyg profesionalus reklamos agentas pristatė renginio vedėjas.

O štai modelis, pavadintas „Noriu vyro“ puikavosi balta suknele ir grėsmingai svaidomu rimbu.

„Surūgusi, bet nuostabi!“, – pakomentavo reginio balsas.

Staiga į scena tapusią Vokiečių gatvę įsiveržė savo firminį šokį atliekantis Arnoldas Lukošius, šįkart pasipuošęs klouno kostiumu ir batais aukštais kulnais.

„Apsirenkite taip ir būsite linksmas, populiarus ir draugiškas – susirasite šimtus draugų!“, – nuskambėjo viliojantis siūlymas.

Grupės „Biplan“ nariai pasirinko kitą kelią, pelnyti pagarbą per „Be2gether“ – jie pasirodė baltai nugrimuotais veidais ir vilkėdami Rytų kovų drabužiais.

Pikto zuikio ir pamaivos vilko kostiumais pasipuošė aktoriai Dominykas Vaitiekūnas ir Ineta Stasiulytė – jie privertė kvatotis net užsieniečius, kurie pradėjo domėtis, kas čia vyksta.

Tačiau reginio kulminacija tikriausiai tapo tas momentas, kai visi pamatė baltą žirgą. Ir šįkart jis buvo absoliučiai tikras ir atliekantis visas gyvūnui prideramas funkcijas! Prieš jį kiek nublanko jo kolegė ožka, kuriai buvo suversti visi nuopelnai už kolekcijos sukūrimą.

Visi dar dvejojantys, ar dalyvauti šių metų festivalyje „Be2gether“, buvo paraginti užkrimsti salotos lapo, išgerti vandens ir pažadinti savyje miegantį gyvulį...

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aktoriai ir muzikantai pristatė amaikačias festivalio Be2gether mados tendencijas
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Aktoriai ir muzikantai pristatė šmaikščias festivalio „Be2gether“ mados tendencijas

 

Komentarai
Parašykite atsiliepimą apie 15min