Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Kolektyvas“ ir „Ugniavijas“ festivalyje pristatys liaudies instrumentų ir elektroninės muzikos sintezę

Folkroko grupė „Ugniavijas“
Organizatorių nuotr. / Folkroko grupė „Ugniavijas“
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau kitą savaitgalį „Be2gether“ festivalyje muzikantų grupė „Kolektyvas“ ir folkroko grupė „Ugniavijas“ pristatys atsinaujinusį archainių instrumentų ir elektroninės muzikos sintezės projektą. „Kolektyvas“ nariai atskleis dambrelių (JAW HARP, KHOMUS ir t.t/ ) paslaptis, jų įvairovę ir seną kilmę, kvies išmokti groti bei pasigaminti savo dambrelį.

„Kolektyvas – vos prieš metus bendram tikslui susibūrusių labai skirtingų muzikuojančių entuziastų ratelis. Tai labai skirtingus instrumentus valdantys muzikantai, tačiau visus juos vienija pats mažiausias pasaulyje muzikos instrumentas – dambrelis”, – pasakoja „Kolektyvo“ atstovai.

„Kolektyvo” nariai drąsiai improvizuoja, ieško naujų sąskambių ir pateikimo formų. Iš pradžių tai buvo keli nedideli bandymai atskleisti dambrelių muzikines vingrybes, pristatyti juos šiuolaikinės muzikos kontekste bei parodyti, kad dambrelis yra nepelnytai pamirštas liaudies instrumentas.

Prie archajinės ir elektroninės muzikos projekto prisijungė ir vyrų folkloro grupė „Ugniavijas”. Senovinę lietuvių liaudies muziką puoselėjanti ir įvairiais senoviniais instrumentais grojanti grupė kartu su „Kolektyvo“ kompanija sukūrė audiovizualinę kompoziciją, apjungiančią archainius muzikos instrumentus ir dainų tekstus su šiuolaikiška elektronine muzika ir vizualizacijomis.

„Kolektyvas“ ir „Ugniavijas“ festivalio meno scenoje pristatys savo unikalų projektą ir pakvies į šiuolaikiškai istorišką skambesį Norviliškių pievose.

Festivalyje „Be2gether“ dviejose didelėse festivalio scenose ir „ZIP FM“ klubo palapinėje koncertuos pusė šimto atlikėjų iš viso pasaulio, tarp kurių garsieji „Empire Of the Sun“, „Skunk Anansie“, Roots Manuva , „Ruble“, Killa Kela & DJ First Rate, „Silence family“ ir kiti. Norviliškių pievose veiks kelios dešimtys įvairių meno ir pramogų erdvių: G. Ivanausko teatras, molinis festivalio miestas, purvo baseinas, „Bossaball“ turnyras, futbolas, masinės vestuvės ir daugybė kitų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min