Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Norviliškėse – scenų statymo metas

Statybos Norviliškėse
Organizatorių nuotr. / Statybos Norviliškėse
Šaltinis: 15min
0
A A

Už 80 km nuo Vilniaus esančiose Norviliškių pievose šalia Baltarusijos sienos jau pluša keli šimtai darbininkų, kyla naujas mažas miestas su scenomis. Šį savaitgalį čia nugriaudės didžiausias Lietuvoje muzikos ir meno festivalis „Be2gether“.

Keliasdešimties hektarų ploto teritorijoje iki savaitgalio išdygs dvi didelės scenos, palapinių miestelis, įsikurs daugiau nei pusė šimto meno ir pramogų erdvių, savo vietas įkurs įvairūs barai ir kavinės. Netrukus čia atvyks beveik 300 savanorių, kurie festivalio metu rūpinsis tūkstančiais „Be2gether“ dalyvių.

Festivalis vyks prie pat Baltarusijos sienos, todėl organizatoriai įspėja visus, vyksiančius į „Be2gether”, nepamiršti asmens tapatybės dokumento. Visame pasienio ruože bus susitirpintas saugumas, pasieniečiai atidžiai tikrins, ar nesivežama nelegalių medžiagų. Šiemet taip pat bus tikrinama atsivežamo alkoholio kiekis vienam asmeniui.

„Festivalis kiekvienais metais praeina be didelių incidentų, neabejoju, kad šiemet į renginį taip pat susirinks pozityviai nusiteikę žmonės ir neiškils jokių problemų. Draugiškai raginame visus linksmintis atsakingai ir kartu sukurti saugią erdvę sau ir šalia esantiems“, – sako „Be2gether” festivalio direktorius Renatas Načajus.

Visa „Be2gether” teritorija bus stebima vaizdo kameromis, festivalio metu budės keli šimtai apsaugos darbuotojų, tvarką saugos raitoji policija bei kinologai. Tam, kad festivalis teiktų tik džiaugsmą, būtu lengva atsipalaiduoti ir mėgautis švente, prieš vykstant į Norviliškes festivalio organizatoriai visų prašo perskaityti „Be2gether“ dalyvio taisykles, kurias galima rasti www.b2g.lt.

Jau šį savaitgalį vos 80 kilometrų nuo Vilniaus vyksiančiame festivalyje „Be2gether“ dviejose didelėse festivalio scenose ir „ZIP FM“ klubo palapinėje koncertuos pusė šimto atlikėjų iš viso pasaulio, tarp kurių garsieji „Empire Of the Sun“, „Skunk Anansie“, Roots Manuva , „Ruble“, Killa Kela & DJ First Rate, Silence family ir kiti. Norviliškių pievose veiks kelios dešimtys įvairių meno ir pramogų erdvių: G. Ivanausko teatras, molinis festivalio miestas, purvo baseinas, „Bossaball“ turnyras, futbolas, masinės vestuvės ir daugybė kitų.

Vos 80 kilometrų nuo Vilniaus vyksiančiame festivalyje „Be2gether“ dviejose didelėse festivalio scenose ir „ZIP FM“ klubo palapinėje koncertuos pusė šimto atlikėjų iš viso pasaulio, tarp kurių garsieji „Empire Of the Sun“, „Skunk Anansie“, Roots Manuva , „Ruble“, Killa Kela & DJ First Rate, Silence family ir kiti. Norviliškių pievose veiks kelios dešimtys įvairių meno ir pramogų erdvių: G. Ivanausko teatras, molinis festivalio miestas, purvo baseinas, „Bossaball“ turnyras, futbolas, masinės vestuvės ir daugybė kitų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min