Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Roko maršus“ vainikavo „Anties“ pasirodymas (nuotraukos, papildyta 00.10 val.)

Koncerto akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Koncerto akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Sekmadienio vakarą festivalio „Be2gether“ kulminacija tapęs „Anties“ pasirodymas patampė nervus nekantriausiems, nes vėlavo apie valandą. Tačiau galiausiai į sceną išlipusi grupė įrodė, kad energijos ir išmonės turi ne mažiau nei legendinių „Roko maršų“ laikais.

Į sceną išeinančią grupę pristatė Saulius Urbonavičius-Samas ir dar spėjo pasidomėti, kiek „Roko maršų“ senbuvių susirinko prie scenos. Paklausus, kiek žmonių dalyvavo pirmuosiuose „Roko maršuose“, pakilo ne daugiau kaip 20 rankų. Didžiausia publikos dalis vis dėlto buvo jaunuoliai, kurie greičiausiai suplanavo likti dar vieną naktį festivalio teritorijoje. 

Scenoje galiausiai pasirodžiusi grupė laiko netempė ir pradėjo teatralizuotą koncertą-miuziklą „Zuikis Pleibojus“, kuriuo pasakojama ne tik paini muzikinė istorija apie Zuikio meilės, laimės bei savęs paieškas, bet ir pateikiama dešimtmečių Lietuvos istorijos interpretacija. 

Su ansambliu „Kivi“ parengtas miuziklas „Zuikis Pleibojus“ yra skirtas grupės veiklos 25-mečiui.

Papildyta 00.10 val.:  Nors pasibaigus „Anties“ muzikinei utopijai buvo planuojama tylos minute pagerbti šeštadienį Anapus iškeliavusį prezidentą Algirdą Brazauską, dėl vėluojančios programos tai nebuvo padaryta.

Po miuziklo „Anties“ lyderis Algirdas Kaušpėdas padėkojo susirinkusiesiems už kantrybę ir padovanojo dar keletą žinomiausių grupės kūrinių, tokių kaip „Lietuvos valstybė“, „Zombiai“, o atsisveikinant sugrojo ir visiems žinomą dainą „Alyvos“.

Nors vakaras buvo gana vėsus ir daugelis festivalininkų išsiskirstė kas sau, likusieji sulaukę „Anties“ hitų šėlo iš visų jėgų. Apie 200 žmonių su grupe dainavo ir rado jėgų energingai pamojuoti rankomis.

„Dėkoju visiems, mums pavyko sukurti „Roko maršų“ dvasią“, – baigiantis koncertui džiaugėsi A.Kaušpėdas.

Renginiui baigiantis į sceną išėjo ir Vilniaus miesto vicemeras Gintautas Babravičius. Jis padėkojo Vilniaus ir Kauno miestų savivaldybėms, kurių pastangomis „Roko maršai“ galėjo įvykti. „Anksčiau „Roko maršai“ vyko Vilniuje ir Kaune, šiandien jų sostinė yra čia – Norviliškėse“, – dėkodamas festivalio „Be2gether“ organizatoriams sakė G.Babravičius.

Sekmadienį vykę „Roko maršai“ klausytojams dovanojo net 10 valandų muzikinę programą, kurioje pasirodė SSG,  „Poliarizuoti stiklai“,  „Freaks on floor“, ŽAS, BIX,  „InCulto“,  „Keistuoliai“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 „Be2gether“
Parašykite atsiliepimą apie 15min