Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Skamp“ festivalyje „Be2gether“ užkūrė tikrą pirtį, o „Empire of the Sun“ dalies liko neįvertinti

Koncerto akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Koncerto akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Nors festivalis „Be2gether“ prasidėjo dar penktadienį popiet, tikrasis veiksmas prasidėjo atėjus vakarui.

Bene pirmieji sulaukę dosnaus publikos dėmesio – lietuviai „Liūdni slibinai“, lipę į ZIP FM sceną, apie kurią būrėsi nemenkas būrys gerbėjų. Dar nesibaigus „slibinų“ šou tikri šokiai užvirė per baltarusio Liavono Volskio pasirodymą. Nuotaikingas atlikėjo ir muzikantų pateiktas baltarusiškas pankrokas išjudino ne tik savo tautiečius, bet ir lietuvius, kurie nesivaržydami demonstravo nuotaikingus festivalio šokius.

Kitas daug dėmesio sulaukė danų „Who Made Who“ pasirodymas. Baltais marškiniais, juodomis skrybėlėmis pasipuošę vaikinai dovanojo publikai smagų electro. Tarp pasirodymų festivalio lankytojai šnekučiavosi, dalijosi įspūdžiais, grožėjosi pasirodymais meno scenoje ir domėjosi daugybės festivalio parduotuvėlių siūlomais daiktais.

Atrodė, kad bene laukiamiausiu tapo lietuvių grupės „Skamp“ šou. Vilius Alesius, Erica Jennings ir Viktoras Diawara scenoje šėlo it patrakę, jiems padėjo ir geros nuotaikos nestokoję muzikantai. Pasirodant „Skamp“ klausytojai nė akimirkai nerimo ir pakluso visiems atlikėjų nurodymams – judėjo, mojo rankomis ir šaukė. Daugybę džiaugsmo susirinkusiems suteikė ir V.Diawaros netikėtas  šou – jis nuo scenos šoko ant publikos laikomo pripučiamo čiužinio ir sėdėdamas ant jo keliavo per minia.

Po trankaus lietuvių pasirodymo kai kurie klausytojai pasiliko prie pagrindinės festivalio „Kelio“ scenos, o kiti patraukė klausytis intriguojančio norvegų „Casiokids“ pasirodymo prie „Pilies“ scenos. Šiam dar nepasibaigus didžioji žmonių dalis skubėjo atgal užsiimti vietų arčiau electropop dievukų „Empire of the Sun“. Nors grupė pasirodė be Nicko Littlemore'o, lyderis Luke'as Steele'as kaip įmanydamas stengėsi sugundyti  „Be2gether“ publiką savąja imperija. Nors scena, šokėjų apdarai ir L.Steele'o galvos apdangalai atrodė išties įspūdingai, žiūrovai šėlsmui pasidavė tik per garsiausius kolektyvo kūrinius.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Festivalio akimirka
Festivalio akimirka

Skambant mažiau žinomoms kompozicijoms klausytojų minia mieliau tiesiog trypė į taktą ar šnekučiavosi. Nors žmonių apie sceną australai surinko gerokai daugiau nei kitos grupės, tokio šėlsmo kaip „Skamp“ jiems pasiekti nepavyko. Žinoma, grupei pliusų pridėjo tai, kad po kai kurių kūrinių iš vokalisto lūpų pasigirsdavo lietuviškas „ačiū“, tačiau L.Steele'as su publika bendravo nedaug. Svarbu pabrėžti ir akį traukusias profesionalias grupės šokėjas, kurios puošė sceną geriau nei bet kokios dekoracijos.

Fone mirgėjusios vaizdo projekcijos ir vis kintantys jų kostiumai neliko nepastebėti, o ypač didelio susidomėjimo sulaukė kardžuvės iš kūrinio „Standing on the shore“ vaizdo klipo. Beje, po grupės koncerto paaiškėjo, kad „Empire of the Sun“ vokalisto L.Steele'o motina yra baltarusė, tad vykdami į festivalį, grupės nariai nusifotografavo prie Baltarusijos pasienio lentelės.

Pasibaigus australų koncertui dalis festivalininkų išėjo semtis jėgų miegant, o kiti liko naktinėti iki pat ryto. Dalis ypač laukė vieno garsiausių pasaulio beatboxerių Killa Kela pasirodymo.

Beje, į šių metų festivalį papramogauti atvyko ir Baltarusijos ambasadorius Lietuvoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min