Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Ugnies valdovai“ festivalyje „Be2gether“: tokio ugnies šou Lietuvoje dar nebuvo

Ugnies šou
Organizatorių nuotr. / Ugnies šou
Šaltinis: 15min
0
A A

Birželio 25-27 d. vyksiančiame festivalyje „Be2gether“ žiūrovams „Ugnies valdovai“ padovanos nepakartojamą reginį – ugnies šou metu bus uždegta dviejų metrų aukščio konstrukcija, o visų žiūrovų dėmesį prikaustys ir pasirodymo „vinimi“ taps itin pavojingas žongliravimas dviem degančiais kubais.

Į festivalį atvykę šventės dalyviai išvys įspūdingą ir nepertraukiamą devynių su puse minučių trukmės ugnies, muzikos ir šokio šou, kuriame masinius pasirodymus keis sudėtingi solo triukai. „Ugnies valdovai“ festivalio programoje pasirodys penktadienį, o po to viso festivalio metu jo dalyvius mokys žongliruoti ugnimi.

„Ugnies valdovai“, kurie jau yra dalyvavę „Muziejų naktyse“, „Gatvės muzikos dienose“, antrus metus pasirodę „Kauno dienose“, kas kartą priverčia žiūrovus stebėti ugnies šou užėmus kvapą. „Galime užtikrinti, kad kai kurių šou elementų, kuriuos pamatys žiūrovai festivalyje „Be2gether“, Lietuvoje dar nėra parodžiusi nei viena fakyrų komanda“, – sako Saulius Venclauskas, šokio su ugnimi grupės „Ugnies valdovai“ vadovas.

Visus festivalio dalyvius, kurie norės išbandyti savo jėgas ir pabandyti suvaldyti ugnį, „Ugnies valdovų“ fakyrai pakvies į žongliravimo lazdomis, dviem lazdomis ir grandinėmis pamokas. „Mūsų tikslas – ne tik parodyti įspūdingą ugnies šou koncerto metu, bet ir supažindinti festivalio dalyvius su fakyrų darbu. Festivalio metu organizuosime nemokamas žongliravimo ugnimi pamokas, kuriose galės dalyvauti visi norintys. Iš patirties žinome, kad tokios pamokos pritraukia skirtingo amžiaus ir pomėgių žmones, nes žaidimai su ugnimi asocijuojasi su rizika, iššūkiais ir padeda nugalėti savo baimes. Tačiau svarbiausia – dalyvių noras ir gera nuotaika“, – pasakoja S. Venclauskas.

Studija „Ugnies valdovai“ vienija profesionalius fakyrus ir norinčius išmokti žongliravimo ugnimi meno. Profesionalių fakyrų komanda savo pasirodymuose – ugnies šou ir ugnies spektakliuose – atlieka sudėtingiausius triukus su ugnimi, suvienija judesį, šokį, muziką ir ugnį ir paverčia tai nepakartojamu reginiu. Savo patirtimi „Ugnies valdovai“ dalinasi žongliravimo ugnimi pamokose, organizuojamose vaikams ir suaugusiems.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min